Czy istnieją narzędzia, które będą wsparciem dla Ciebie w kreowaniu zmiany w życiu osobistym i zawodowym? Narzędzia dzięki którym powiesz: “Wszystko w życiu przychodzi mi z lekkością radością i obfitością”?

Takim narzędziem są sesje Access Bars ®, a dokładnie to dostęp do świadomości. Określone punkty na głowie, które przez dotyk stymulują pozytywną zmianę w życiu i defragmentują elektromagnetyczne komponenty stresu, myśli i emocji.

Podczas jednej sesji Access Bars ® możesz odmienić swoje życie, uwolnić się od napięcia, dyskomfortu, bólu, zmienić punkty widzenia, poczuć lekkość w ciele, doświadczyć zupełnie innej przestrzeni. Access Bars ® to niesamowity, zabieg energetyczny, który działa na blokady fizyczne i mentalne. Polega na delikatnej stymulacji dotykiem 32 punktów na głowie, w których kumuluje się cały twój stres, emocje, depresje, lęki, obawy, żale, złości, przekonania i ograniczenia w różnych dziedzinach życia.

sesja-Acces-Bars

Jak działają sesje Access Bars ®?

Podczas sesji dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonowały w nas od dzieciństwa. Zabieg ten powoduje, że przestajemy funkcjonować na bazie naszych dotychczasowych przekonań i osądów. Zaczynamy być obecni w naszym życiu, a przeszłość nie ma takiego wpływu na przyszłość, co zmienia prawdopodobieństwo przyszłych możliwości.

Kto może skorzystać?

Technika ta praktykowana jest na całym świecie zarówno w biznesie, szkołach, a nawet jako uzupełnienie terapii leczenia depresji, uzależnień, migreny, bezsenności. Access Bars ® ułatwia głęboką relaksację, wzmacnia motywację oraz wspiera łatwość komunikacji. 

Otrzymując taki zabieg:

 • zaczynasz wychodzić z powtarzających się schematów zachowań
 • zaczynasz doświadczać coraz więcej energii i lekkości w swoim ciele
 • masz możliwość dokonania zmian we wszystkich obszarach życia
 • następuje poprawa samopoczucia, doświadczasz spokoju, równowagi
 • zanikają dolegliwości fizyczne
 • zmniejszają się problemy z bezsennością i stresem
 • zwiększa się odporność fizyczna
 • można poczuć jak rozpuszczają się napięcia emocjonalne
 • rośnie chęć do działania, kreatywność i radość życia

Jak szybko możemy się spodziewać efektów po sesji Access Bars?

Szybkość efektów zależy od tego jak szybko jesteśmy w stanie puścić swoje ograniczenia. Często już po pierwszej sesji czujemy zmianę i więcej przestrzeni w życiu. Sesja jest bardzo przyjemna i relaksująca.

Proces Manualny BARS® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

20200620_114404-196x300

Aleksandra Sadura – certyfikowany praktyk terapii manualnej Access Bars® i Access Facelift®, instruktor nauki masażu metodą Shantala, praktyk japońskich technik odmładzania twarzy. 

“Przez 20 lat pracowałam w “świecie korporacji” i zajmowałam się rozwojem i zarządzaniem sieci sprzedaży, szkoleniami sprzedażowymi oraz komercjalizacją. W końcu dotarłam do momentu, kiedy uznałam, że fundamentem istnienia człowieka jest jego świadomość i to ją zaczęłam zgłębiać oraz zaczęłam się dzielić swoją wiedzą z innymi osobami, pokazując narzędzia takie jak Access Bars. Żyję zgodnie z mantrą Access Bars i przekazuję jak osiągnąć tę postawę innym: “Wszystko w życiu przychodzi mi z lekkością, radością i obfitością”!” 

Temat Cię zainteresował? Sprawdź również: 

 1. Relacje z Klientami jako fundament biznesu
 2. Jak budować biznes bez spiny i po swojemu
 3. 4 powody dla których warto zwolnić obroty
 4. Słowa mają moc! Wzmacniacze i osłabiacze
 5. Pewność siebie – jak ją zbudować?
Poprzedni
Następny