kontakt-z-nami

Nasza historia

Cześć! Tu Ania i Ewelina. Poznałyśmy się w Krakowie podczas pracy nad realizacją jednego z programów telewizyjnych. Szybka kawa i chwila rozmowy na korytarzu to czasami jedyna przerwa, na jaką mogłyśmy sobie pozwolić w ciągu długich godzin pracy. Nie był to lekki kawałek chleba, ale dostałyśmy tam cenną lekcję. Nauczyłyśmy się, że nawet w najtrudniejszych momentach wsparcie i motywacja od bliskiej osoby potrafią zdziałać cuda. Po kilku miesiącach nasze drogi się rozeszły – jedna z nas przeprowadziła się do Warszawy, a druga została w Krakowie, jednak nie sprawiło to, że przestałyśmy ze sobą rozmawiać. Wręcz przeciwnie, mogłyśmy pozwolić sobie na dłuższe i spokojniejsze spotkania – przy kawie. Raz w Krakowie, raz w Warszawie. Dzięki nim narodził się pomysł, żeby założyć ten portal – miejsce w sieci stworzone przez kobiety dla kobiet. Naszym celem jest zbudowanie społeczności czytelniczek, które wzajemnie się inspirują, wspierają i motywują do działania, a problemy przekłuwają w wyzwania!

Nasz Zespół

anna-szuba-300x300

Anna Szuba – z wykształcenia socjolog i ekonomista, z zamiłowania i pasji redaktor z doświadczeniem w pracy przy produkcji programów telewizyjnych, zawodowo związana z branżą HR. Zwolenniczka work-life balance i zdrowego, aktywnego trybu życia. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca, wolny czas spędza w gronie najbliższych. Ważny jest dla niej rozwój osobisty, poszerzanie horyzontów i świadome podejmowanie decyzji. Stara się odnajdywać szczęście w codziennych czynnościach, takich jak kawa z przyjaciółką. Najlepiej Cafe Latte.

ewelina-miszczuk-300x300

Ewelina Miszczuk – filolog i dziennikarka telewizyjna, która postanowiła swoje doświadczenie przenieść na własne miejsce w sieci. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, szczególnie, jeśli inspirują innych i zarażają swoją pasją. Wierzy w to, że możemy osiągnąć wszystko, co tylko chcemy, wystarczy tylko działać! Jest przekonana, że w kobietach jest siła, trzeba ją tylko uwolnić. Lubi podróże, thrillery i tajską kuchnię. Nie rozpoczyna dnia bez porannej kawy. Najbardziej lubi Chai Latte.

thumbnail_ztm-300x300

Katarzyna Dziadko – studentka filologii polskiej, specjalizuje się kierunku medialnym. Uwielbia pisać, próbuje także swoich sił przed kamerą. Po uszy zakochana w folklorze (nie tylko polskim) – taniec na scenie naładowuje ją ogromną dawką energii. Jest ciekawa świata i chce być w centrum informacji. W jej życiu nie ma czasu na nudę. Marzy o ciągłych podróżach – może właśnie dlatego próbuje smaków kawy z najdalszych zakątków świata.

                                

Zrzut-ekranu-2018-11-16-o-20.19.05-291x300

Elżbieta Solak – absolwentka komunikacji społecznej, animator kultury, specjalista ds. projektów, promocji i organizacji imprez, w tym także masowych. Animator zabaw i czasu wolnego. Rozmowy z ludźmi są jej pasją, jest przekonana, że każdy ma ciekawą historię, której warto wysłuchać. Uwielbia muzykę rockową ( zwłaszcza na żywo ), jazzowe klimaty Korteza i teatr w każdej postaci. Odpoczywa z książką w dłoni lub na rowerze. Dzień rozpoczyna kawą – białą americano, koniecznie bez cukru!

Zrzut-ekranu-2019-03-20-o-22.39.09-300x285  Joanna Jaworska – trenerka personalna, coach. Autorka @myslwruchu. Na co dzień wspiera kobiety w osiąganiu celów fizycznych jako trenerka, a pracę z nimi uzupełnia wiedzą psychologiczną. Wierzy, że każda kobieta jest piękna i atrakcyjna właśnie teraz. Wyznaje zasadę, że każda z nas może być INNA niż jest (skoro czuje taką potrzebę), ale nie LEPSZA. Bo już teraz jesteśmy najlepszymi wersjami siebie! Przez cały dzień nie rozstaje się z muzyką i kocha tańczyć. Uważa, że rozwój własny to proces, przez który przechodzimy każdego dnia. Uważność i refleksja to cechy które dopieszcza, by być szczęśliwą. Szczególnie w towarzystwie sojowego flat white.

Zrzut-ekranu-2020-03-07-o-16.51.41-300x260  Magdalena Walczak – germanistka z wykształcenia, specjalistka ds. transakcji oszukańczych z zawodu, rozkochana w słowie i metaforach, w ludziach i naturze. Tak jak bohaterka swojej pierwszej książki pt. “Labirynt – Alicja w Krainie Schematów” szuka wyjść z życiowych labiryntów, a potem spisuje je w instrukcje. Wszystko po to, żeby znaleźć odpowiedź na pytanie, czym jest miłość od siebie do siebie i… zastosować ją w praktyce. Zdecydowanie mianuje się kobietą przy kawie – szczególnie uwielbia caffe mocha.