Nasz Zespół

Zrzut-ekranu-2020-12-12-o-12.44.01

Anna Szuba – z wykształcenia socjolog i ekonomista, z zamiłowania i pasji redaktor z doświadczeniem w pracy przy produkcji programów telewizyjnych, zawodowo związana z branżą HR. Zwolenniczka work-life balance i zdrowego, aktywnego trybu życia. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca, wolny czas spędza w gronie najbliższych. Entuzjastka minimalizmu, życiowej uważności oraz świadomego podejmowania decyzji. Ważny jest dla niej rozwój osobisty i poszerzanie horyzontów. Stara się odnajdywać szczęście w codziennych czynnościach, takich jak kawa z przyjaciółką. Najlepiej Cafe Latte.

Zrzut-ekranu-2018-11-16-o-20.19.05-291x300 Elżbieta Solak – absolwentka komunikacji społecznej, animator kultury, specjalista ds. projektów, promocji i organizacji imprez, w tym także masowych. Animator zabaw i czasu wolnego. Rozmowy z ludźmi są jej pasją, jest przekonana, że każdy ma ciekawą historię, której warto wysłuchać. Uwielbia muzykę rockową ( zwłaszcza na żywo ), jazzowe klimaty Korteza i teatr w każdej postaci. Odpoczywa z książką w dłoni lub na rowerze. Dzień rozpoczyna kawą – białą americano, koniecznie bez cukru!

Zrzut-ekranu-2020-03-07-o-16.51.41-300x260 Magdalena Walczak – germanistka z wykształcenia, specjalistka ds. transakcji oszukańczych z zawodu, rozkochana w słowie i metaforach, w ludziach i naturze. Tak jak bohaterka swojej pierwszej książki pt. “Labirynt – Alicja w Krainie Schematów” szuka wyjść z życiowych labiryntów, a potem spisuje je w instrukcje. Wszystko po to, żeby znaleźć odpowiedź na pytanie, czym jest miłość od siebie do siebie i… zastosować ją w praktyce. Zdecydowanie mianuje się kobietą przy kawie – szczególnie uwielbia caffe mocha.

Zrzut-ekranu-2020-10-10-o-20.43.47-269x300

Patrycja Kacprzyk –  jest coachem, mentorem, team coachem a wkrótce psychologiem. Z pasją i radością wspiera w obszarze urealniania celów oraz ułożenia efektywnej drogi do jego osiągnięcia. Jest fanem konstruktywnych działań w obszarze zmian zawodowych i prywatnych. Swoją prace opiera na fundamencie jakim jest komunikacja bez przemocy Marshala Rosenberga. Uwielbia swoją psią towarzyszkę Flores, podróże i pobudzające do myślenia i rozważań kino i książki. A aromatyczna kawa najlepiej smakuje jej z rana:)