regal-metris-sklep_big  Szukałyśmy, szukałyśmy… i jest! Przez jakiś czas rozglądałyśmy się za meblami, których nie trzeba zamawiać na wymiar, można je łatwo przynieść, złożyć i ustawić. W toku naszych poszukiwań znalazłyśmy jedną perełkę, którą dzisiaj Wam pokażemy.

Niedawno miałyście okazję zobaczyć jak własnoręcznie wykonać zegar z płyty winylowej, a dzisiaj pokażemy Wam w jaki sposób jeden regał można na wiele sposobów dostosować do wnętrza mieszania, a nawet… przerobić go na zupełnie inny mebel lub zrobić z jednego mebla, dwa. W jaki sposób?

Przerabiaj, twórz aranżacje, odświeżaj wnętrze!

My kobiety, czasem potrzebujemy zmian. W przypadku ubrań czy drobnych przemeblowań, to nie jest zbyt duży problem, ale co robić, jeśli mamy ochotę na większe zmiany? Przecież nie możemy co weekend wymieniać mebli na nowe. Wystarczy kupować takie rzeczy do wnętrza, żeby można je było łatwo przerobić i przestawić. Takich rzeczy pojawia się w sieci coraz więcej! Wystarczy dobrze poszukać.

Zrzut-ekranu-2019-03-23-o-18.03.03

Przykładowo, TAKI regał, możemy łatwo “przebudować”. Składa się on z rurek, części, które je łączą i materiałowych ścianek. Nie musimy się przejmować, że ścianki nie będą zbyt wytrzymałe, ponieważ dodatkowo je wzmacniamy. Można je złożyć na różne sposoby:

  • podzielić na pionowe, niezależne regały,
  • zrobić jeden, duży regał na ścianę,
  • zrobić dwa niskie regały,
  • zrobić “schodki” (takie jak na pierwszym zdjęciu, z dowolnej ilości kwadratów).

To tylko nasze propozycje, Ty możesz wymyślić coś zupełnie innego, co doskonale będzie pasować do Twojego pomieszczenia.

Zrzut-ekranu-2019-03-23-o-18.04.58

Dostosuj regał do wnętrza

Regały sprawdzą się jako półka na książki czy na figurki lub pamiątki rodzinne. Można na niej poustawiać kosmetyki, świece zapachowe, ozdoby, pudełka, koszyczki i różne pojemniki. Odpowiednio dostosowany regał może służyć za “podręczną” szafkę stojącą w korytarzu, lub miejsce na akcesoria w garderobie – ile pomysłów, tyle zastosowań.

Zrzut-ekranu-2019-03-23-o-18.14.52  Szukaj mebli, które łatwo przerobić

Regał jest bardzo lekki i z łatwością można go przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego. Jeśli lubisz zmiany i od czasu do czasu potrzebujesz odświeżenia wnętrza mieszkania, rozejrzyj się właśnie za takimi meblami, które łatwo można “przebudować”, przesunąć i “rozbroić” lub z możliwością dobudowania kolejnych części. Regał, który posłużył nam jako przykład, pochodzi ze strony: edinos.pl 

UWAGA! Specjalnie na Waszą prośbę, do rozdania mamy kody rabatowe! Szczegóły znajdziesz na profilu facebookowym.

Poprzedni
Następny