laptop-1209008_960_720

Lubisz brać udział w okolicznych wydarzeniach, szkoleniach czy ciekawych eventach? Chętnie nawiązujesz nowe znajomości i uczysz się nowych rzeczy? W wolnych chwilach rozwijasz swoje pasje i zainteresowania? A może sama jesteś organizatorką wydarzenia i chciałabyś zaprosić innych do udziału?

Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś TAK, koniecznie dodaj tego posta do zakładki i zaglądaj tutaj regularnie! Będziemy dla Ciebie aktualizować ciekawe wydarzenia, którą mają miejsce w różnych częściach Polski… a może nawet za granicą. Artykuł będzie aktualizowany na bieżąco. Uwaga, zaczynamy!

Zrzut-ekranu-2019-11-03-o-17.01.50

IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY

Odświeżona formuła wydarzenia to nie tylko zmieniony znak graficzny oraz jego termin – dodatkowo oprócz targów B2C w Kielcach odbędzie się spotkanie branży kosmetycznej.

Rynek kosmetyczny to niezwykle ciekawy i wielowątkowy temat: jest on wciąż nienasycony, a branża drogeryjna dynamicznie się rozwija i szybko zmienia. Dwudniowe targi Health & Beauty łączą model Business to Customer oraz Business to Business. Na gości wydarzenia czekać będą specjaliści zajmujący się m.in. pielęgnacją skóry i paznokci, nie zabraknie także profesjonalistów dbających o zdrowie.

Zmiana i odświeżenie formuły wydarzenia została podyktowana przez potrzeby rynku. Według magazynu Forbes polska gospodarka kosmetyczna jest warta prawie 17 mld złotych i wciąż rośnie – w ciągu pięciu kolejnych lat ma to być nawet 20 mld złotych. Pod względem wielkości rynków kosmetycznych Polska jest na szóstej pozycji na świecie, to budzi zainteresowanie i marzenia biznesowe.

data: od 30 listopada do 1 grudnia 2019 roku

miejsce: Centrum Kongresowe Targów Kielce

MBSR-banner-autumn-leaves2 Poranny 8-tygodniowy Kurs Redukcji Stresu Mindfulness (MBSR)

Marzysz o tym, aby w Twoim życiu zapanowały spokój i harmonia? Czujesz, że już czas, by zacząć wreszcie żyć w pełni, z radością, naprawdę? Jeśli tak, ten kurs jest właśnie dla ciebie. Zapraszamy w podróż do krainy uważności – miejsca, w którym nauczysz się żyć tu i teraz, autentycznie, w zgodzie ze sobą i własnymi pragnieniami. Podróż, w trakcie której rozwiniesz w sobie kojącą życzliwość dla siebie samej i wszystkiego, czego doświadczasz oraz zbudujesz zupełnie nową świadomość, która pomoże ci żyć pełniejszym, zdrowszym życiem.

Praktyka uważności harmonizuje ciało i umysł na wielu poziomach. Wycisza, uczy zdrowego dystansu do rzeczywistości, otwiera na to co dobre i piękne w naszym życiu. Wraz z kolejnymi ćwiczeniami otwieramy się na płynące z naszych ciał i zmysłów sygnały oraz uczymy szacunku dla własnych emocji i potrzeb, dzięki czemu coraz częściej zaczynamy doświadczać poczucia spełnienia i szczęścia. Mindfulness można by nazwać piękną lekcją kroczenia przez życie z lekkością i wdziękiem – lekcją budującą umiejętność mądrego radzenia sobie z większością problemów codziennego życia.

Kurs MBSR prowadzony jest na bazie oryginalnego programu stworzonego przez prof. Jona Kabata-Zinna, w oparciu o najwyższe standardy UK Network for Mindfulness-Based Teachers. Informacje i zapisy poprzez stronę internetową Akademii Mindful Living – dołącz do wydarzenia! 

data: 16 września – 4 listopada 2019 | 8 spotkań w poniedziałki w godz. 9:00-11:30

miejsce: Akademia Mindful Living, ul. Nowy Świat 22, Warszawa

Mindfulness-2-banner-drop

MINDFULNESS 2.0 – nowy trening dla absolwentów kursów uważności

Ukończyłaś kurs Mindfulness i masz ochotę na więcej? Zapraszamy na trening, który pomoże ci wznieść praktykę uważności na nowy, wyższy poziom. Odkryj nowe techniki, rozwiń nowe umiejętności. Doświadcz z otwartym sercem fascynującego spotkania z samą sobą.

MINDFULNESS 2.0 to nowy 8-tygodniowy trening oferujący możliwość kontynuacji nauki po ukończeniu kursów uważności pierwszego stopnia. Trening ten to niezwykła, osobista podróż, w trakcie której każdy jego uczestnik będzie miał okazję wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i spotkać ze swoją prawdziwą naturą. Subtelny, stopniowy proces poszerzania granic własnej percepcji i odkrywania nieznanych lądów samorozwoju. Czas delikatnej, życzliwej nauki siebie samych, zaprzyjaźniania się z własnymi myślami i emocjami, transformacji podświadomych wzorców. Czas spotkania z własnym ciałem i jego naturalną mądrością, poszukiwania wewnętrznej równowagi. Dla kogo? Dla osób, które ukończyły 8-tygodniowy kurs uważności MBSR, MBCT lub MBLC oraz:

  • pragną kontynuować swoją przygodę z mindfulness
  • chciałyby rozwinąć i pogłębić praktykę uważności i medytacji
  • są zainteresowane zgłębianiem nowych obszarów samorozwoju
  • chcą rozwijać swoje umiejętności radzenia sobie ze stresem
  • poszukują inspirujących dróg budowania wewnętrznej harmonii
  • pragną podążać ścieżką uważności w życiu osobistym i zawodowym
  • lub profesjonalnie wspierają w tym swoich klientów
  • chciałyby rozwinąć swoją umiejętność życia w pełni, autentycznie i z radością
  • oraz nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z samym sobą „tu i teraz”

Prowadzącymi będą Dariusz Mazurek i Karolina Mazurek – nauczyciele mindfulness i medytacji, trenerzy rozwoju osobistego, trenerzy biznesu. Wyróżnia ich ogromna pasja w pracy z ludźmi oraz wieloletnia osobista praktyka medytacji i jogi, dzięki której prowadzone przez nich zajęcia zyskują dodatkową głębię oraz dają uczestnikom prawdziwe, stabilne oparcie w rozwoju uważności.

Informacje i zapisy poprzez stronę internetową Akademii Mindful Living – dołącz do wydarzenia!

data: 17 października – 12 grudnia 2019 | 8 spotkań w czwartki w godz. 18:30-21:00

miejsce: Akademia Mindful Living, ul. Nowy Świat 22, Warszawa

Poprzedni
Następny