All_jesien2019-1024x683

Jesień zbliża się wielkimi krokami, powitaj ją z naturalnymi kosmetykami! To już czwarta edycja największych w południowej Polsce targów kosmetyków naturalnych.

Wystawcy zawitają w Katowicach i w Krakowie. To wyjątkowe wydarzenie, dedykowane naturalnej pielęgnacji i dbaniu o siebie w sposób świadomy. Pojawią się kosmetyki organiczne, wegańskie, nietestowane na zwierzętach, a także naturalne świece, zdrowe detergenty i ekoakcesoria. W Ekotykach weźmie udział prawie 100 wystawców z całej Polski, którzy pomogą Wam się przygotować na czas jesienno-zimowy. Odżywcze balsamy do ciała i rozgrzewające peelingi, pachnące świece i mydła, olejki do ciała, kremy i inne naturalne mikstury!

Poznawaj, testuj, zadbaj o siebie naturalnie!

Jeśli jesteś osobą, która lubi poznawać nowości, lubisz dotknąć i powąchać produkt, oraz testować produkty na własnej skórze, to jest ku temu świetna okazja! Możesz bezpośrednio spotkać się z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrać produkt idealny dla Twojej skóry. Kreatywne warsztaty w strefie Zmysły & Co, porady specjalistów od pielęgnacji skóry, kącik dla dzieci oraz foodtrucki ze zdrowym, pysznym jedzeniem, to jedne z wielu atrakcji, które będą na Ciebie czekać! Dbaj o siebie naturalnie i dołącz do wydarzenia w wybranym mieście – wstęp na targi jest bezpłatny! 

EKOTYKI W KRAKOWIE

miejsce: Czeczotka, ul. Wiślna 1, 31-007 Kraków

data: 21-22.09.2019 r. (sobota-niedziela)

EKOTYKI W KATOWICACH

data: 05.10.2019 r. (sobota)

miejsce: Galeria Szyb Wilson, Katowice, ul. Oswobodzenia 1

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii.

Poprzedni
Następny