Czas jesienno-zimowy, to moment kiedy coraz częściej sięgamy po ciepły kocyk, ulubioną słodycz czy ciekawą książkę. Długie wieczory sprawiają, że coraz mniej czasu spędzamy na świeżym powietrzu oraz mamy mniej okazji do uprawiania sportu.

Często brakuje nam energii oraz motywacji. Dodatkowo, żyjemy w trudnym okresie pandemii, która zmusza nas do pozostania w domach. Co zrobić, aby wspierać swój organizm w tym jesienno-zimowym okresie? Jak wzmacniać swoją odporność i dostarczać niezbędnych składników odżywczych? No i cóż tu dużo ukrywać – jak nie obudzić się za kilka miesięcy z dodatkowymi kilogramami?

Monika-Honory-program-przemian-1024x700

Niezła zupa Programu Przemian

Rozgrzewaj swój organizm od środka! Jesienią i zimą potrzebujemy ciepłych i rozgrzewających posiłków, a doskonale w tej roli sprawdzą się zupy, w których można zawrzeć mnóstwo różnorodnych warzyw, takich jak białka i węglowodany. To pełnowartościowy posiłek, który doskonale tolerują nasze jelita.

Czy każda zupa jest wartościowa i może nas wspomóc w uzyskaniu wymarzonej sylwetki? Nie każda, taka zupa na pewno musi być przygotowania zgodnie z pewnymi zasadami.

Minus 40 kilogramów na zupach

Monika Honory to mistrzyni w opracowaniu receptur niebanalnych zup swojego Programu Przemian. Od wielu lat borykała się z otyłością i problemami zdrowotnymi. Przeszła długą drogę, odbyła wiele szkoleń i konsultacji z lekarzami, by końcu odnaleźć własny sposób na pokonanie otyłości. Zdrowy styl odżywiania przyniósł docelowy efekt w postaci zgubienia 40 kilogramów.

Dziś Program Przemian to wielka społeczność Zupomaniaków i liczy ponad 177 000 użytkowników. To historie spektakularnych metamorfoz osób, które przechodząc Program Przemian odzyskały zdrowie i upragnioną wagę, więc nic dziwnego, że cieszy się dużą popularnością! W procesie odchudzania każdy jest prowadzony holistycznie i z szacunkiem dla własnego organizmu, bez katorżniczych zasad czy wykluczania produktów i bez głodówek.

Monika-Honory-zupy-1024x684

Zupą w kilogramy

Wiele osób chętnie spróbowałoby model żywienia Moniki Honory. Niestety nie wszyscy mają czas na gotowanie tylu różnorodnych zup, a właśnie na tym polega Fenomen Programu Przemian! Tutaj nie jesz cały tydzień ogórkowej czy pomidorowej. Zresztą czy ktokolwiek wytrzymałby na takiej diecie?

Program Przemian Moniki Honory opiera się na jedzeniu ok 5 porcji różnych zup dziennie. Są to zupy w proporcji: 50 % składników w formie płynnej, a 50 % w formie stałej. To pełnowartościowe i zbilansowane posiłki.

Nie masz czasu? Skorzystaj z cateringu Niezła Zupa!

Jeśli jesteś ciekawa smaków zup Moniki Honory, możesz je wypróbować, bo catering Programu Przemian Moniki Honory- Niezła zupa jest już dostępny!

W ofercie są różnorodne zestawy zup, więc jeżeli chcesz na początek spróbować dostępnych smaków, możesz wybrać pakiet jednodniowy. Kiedy zdecydujesz się na podjęcie wyzwania i przejście na Program Przemian, możesz wybrać pakiety jednotygodniowe, dwutygodniowe czy miesięczne.

Zupy spełniają najwyższej klasy standardy jakości i smaku, a każda z nich jest gotowana na esencjonalnych wywarach mięsnych i warzywnych. Do przygotowywania zup używane są wysokiej jakości warzywa oraz mięsa, kasze czy zioła. Na pewno nie znajdziesz tutaj sztucznych kostek rosołowych, glutaminianu sodu czy wzmacniaczy smaku, ponieważ catering Niezła zupa to 100% gwarancja jakości.

Jeśli chodzi o smaki, możesz się naprawdę zdziwić. Każdego dnia catering oferuje 5 różnych zup i nie ma tu mowy o monotonii. Znajdziemy tam m.in. takie zupy: Łososiowe pole, Wykwintna jarmużanka, Pieczarka w pomidorach, Szkarłat i oberżyna czy Strogonow. Jest Bolońska, Rosół po wietnamsku oraz Pieczarkowa na zakwasie. To tylko kilka zup z tygodniowego menu, a co najważniejsze, catering można zamówić z dowozem na terenie całej Polski.

Monika-Honory-program-przemian-1-1024x954

Program Przemian Moniki Honory – podejmij wyzwanie!

W programie Przemian Moniki Honory wzięło już udział tysiące osób! Jeśli od dłuższego czasu szukasz sposobu na zdrowe odchudzanie, to catering Niezła Zupa będzie świetnym pomysłem. Odżywianie zupami to pewien etap, który pozwala na wspomaganie metabolizmu, odżywianie organizmu, oczyszczanie jelita ze złogów oraz odzyskanie energii i dobrego samopoczucia. Co więcej, to zdrowy styl odżywiania, wspomagający funkcjonowanie organizmu.

Już dziś dołącz do Programu Przemian Moniki Honory i przekonaj się, jak różnorodne mogą być zupy i jaka mają moc dla naszego organizmu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: niezlazupa.pl

Temat Cię zainteresował? Sprawdź również:

Następny