Idealny owal twarzy, promienna skóra, wygładzone zmarszczki – to atuty kobiecej urody, które przyciągają spojrzenia.

Taki efekt jest możliwy do osiągniecia. Obecnie medycyna estetyczna stawia na zabiegi regeneracyjne, które nie tylko odmładzają, ale nadają naturalny wygląd. Jednym z nich jest terapia atelokolagenem Linerase.

W ostatnich latach w medycynie estetycznej nastąpił ogromny przełom, który zawdzięczamy nowym technologiom, rozwojowi nauki, a także coraz doskonalszej aparaturze. Nowoczesne kobiety dbają o swój wygląd. Dążą to tego, aby wyglądać świeżo i młodo. Zbyt mocno naciągnięta skóra, nieruchome, czoło, przerysowane usta są passe i wyglądają sztucznie.

zabiegi-kobieta

Wyróżniona w 2016 r. prestiżową nagrodą „Perły Dermatologii Estetycznej” kompleksowa terapia atelokolagenowa Linerase jest obecnie sprawdzoną procedurą, która zdobyła zaufanie wielu lekarzy i ich pacjentów. Ta kompleksowa, 3–stopniowa terapia skutecznie bioregeneruje, stymuluje i odbudowuje skórę twarzy i całego ciała. Co istotne, może być stosowana zarówno profilaktycznie już po 25 r.ż. jak i leczniczo bez względu na stan skóry i wiek pacjenta.

Innowacja i skuteczność

Linerase to innowacyjny i wyjątkowo skuteczny preparat kolagenowy, który w naturalny sposób regeneruje, zagęszcza i liftinguje skórę przywracając jej jędrność i utraconą gęstość. Zabieg Linerase rekomendowany jest do bioregeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk, a także pozostałych obszarów ciała. Kobiety doceniają te terapie, ze względu na szybki powrót po zabiegu do codziennych obowiązków. Po jej wykonaniu czuć jedynie delikatne pieczenie skóry.

Jak podkreśla Dr n. med. Marcin Gierek – specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej, Centrum Medycyny Estetycznej REMEDEST w Ustroniu „Linerase to zupełnie nowa jakość wśród stymulatorów tkankowych służących do odbudowy i rekonstrukcji tkanek. Przeznaczony jest do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Preparat odbudowuje skórę właściwą i zawarte w niej włókna kolagenowe. Intensywnie i skutecznie stymuluje skórę przyczyniając się do poprawy jej gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji, a tym samym młodszego wyglądu.

Procedura zabiegu charakteryzuje się niezwykłą łatwością iniekcji, gdyż Linerase jest preparatem w formie płynnej, a nie żelowej. Atelokolagen Linerase cechuje się dużą wydajnością – jedna ampułka pozwala wykonać zabieg, aż na czterech okolicach ciała: twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbietach rąk. Całkowita kuracja obejmuje od 2 do 4 zabiegów, wykonanych w odstępach 14-21 dni. O ich liczbie i częstotliwości decyduje jednak lekarz. Pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach. Następuje poprawa elastyczności, napięcia skóry, a cera nabiera blasku. Ostateczny efekt regeneracji, ujędrnienia i zagęszczenia skóry osiągany jest po wykonaniu pełnej terapii. Rezultaty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy”.

kobieta-zabieg

Etapy terapii Linerase

Cała procedura terapii Linerase składa się z 3 etapów zabiegowych. Dzięki temu, Linerase dba o pacjenta kompleksowo zapewniając mu wyższą skuteczność i krótszy czas rekonwalescencji pozabiegowej.

  1. Maska Peel Off – intensywna i natychmiastowa bioregeneracja na poziomie naskórka, która w delikatny sposób usuwa zrogowaciały naskórek, rozświetla i nawilża skórę przygotowując ją i intensyfikując przez to skuteczność kolejnego zabiegu LINERASE.
  2. Zabieg kolagenowy LINERASE – wysoce skuteczna bioodbudowa na poziomie skóry właściwej. Wstrzyknięty śródskórnie w optymalnej dawce 100 mg atelokolagen LINERASE stymuluje intensywną produkcję nowych włókien kolagenowych bez względu na wiek i stan skóry.
  3. Restoring Mask – pozabiegowa maska łagodząca i kojąca skórę. Nawilża, regeneruje oraz przyspiesza proces jej autonaprawy i gojenia się.

Cena jednego, 3 – etapowego zabiegu LINERASE: 1200 – 1500 zł

DYSTRYBUTOR: BD Aesthetic: www.bdaesthetic.com

MATERIAŁ PRASOWY

 

Temat Cię zainteresował? Sprawdź także:

  1. Przebarwienia skóry – skąd się biorą i jak się ich pozbyć?
  2. Karboksyterapia coraz bardziej popularna!
  3. Depilacja laserowa – odpowiadamy na pytania!

 

 

Poprzedni
Następny