festiwal-kawy-iii-targi-kosmetyczne-innova-beautypharm-bałtowska-akademia-kobiet

Czas na kawę i przyjemności!

Ostatnio pisałam na temat wydarzeń z zakresu rozwoju osobistego, więc pora na odrobinę relaksu! Czas na kawę, kosmetyki i trochę inspiracji! Jeśli masz ochotę skorzystać z festiwalowej oferty i rozgrzać się smakiem pysznej kawy, lub inspirować się i wymieniać doświadczeniami z zakresu kosmetyki – poniższe wydarzenia na pewno Cię zainteresują. Tym razem, możesz wziąć udział nawet w każdym z nich, ponieważ terminy się nie pokrywają! To co, kalendarz w dłoń i planujemy?

festiwal-kawy-czas-na-kawe-i-nie-tylko
II Festiwal Kawy “Czas na Kawę i nie tylko…”

Macie ochotę na 9 dni kawowej fiesty? Hasło przewodnie: Rozgrzej się smakiem! Od 11 do 19 listopada wybrane miejsca na kulinarnej mapie Trójmiasta, będą serwować festiwalowe menu:

☕ festiwalowa kawa – 6 zł ☕
🍰 festiwalowy deser – 7 zł 🍰
☕+🍰 festiwalowy zestaw (kawa + deser) – 10 zł ☕+🍰

Wystarczy wybrać lokal z listy dostępnej na facebookowym wydarzeniu i skorzystać z festiwalowej oferty. Nie trzeba się rejestrować czy ściągać aplikacji. Wystarczy przy składaniu zamówienia poinformować, że chcesz skorzystać z festiwalowej oferty.

iii-targi-kosmetyczne-innova-beauty-pharm

III Targi Kosmetyczne Innova Beauty&Pharm

Jeśli interesuje Cię kosmetyka, fryzjerstwo, nowinki z zakresu Medycyny Estetycznej&SPA, nie może Cię zabraknąć na III Targach Kosmetycznych Innowa Beauty&Pharm, które będą miały miejsce 2-3 grudnia 2017 roku. To świetne miejsce do wymiany doświadczeń z innymi osobami z branży. Podczas wydarzenia można skorzystać z możliwości zrobienia zakupów nowości w promocyjnych cenach, skonsultować się z ekspertami oraz przedstawicielami firm, posłuchać ciekawych wykładów.

Co najlepsze, facebookowi fani Innova Beauty&Pharm wchodzą za darmo! Szczegóły warunków uczestnictwa znajdziecie tutaj.

baltowska-akademia-kobiet

Bałtowska Akademia Kobiet

To już niedługo! W dniach od 17 do 19 listopada będzie miała miejsce II edycja Bałtowskiej Akademii Kobiet! Celem wydarzenia jest motywowanie oraz inspirowanie Kobiet do podejmowania nowych wyzwań i realizowania się na wielu płaszczyznach. Jeśli chcesz żyć ze sobą w zgodzie, nauczyć się czerpać radość z aktywnie prowadzonego życia, bez wyrzeczeń i ulegania presjom społecznym – nie może Cię tutaj zabraknąć!

Bądź na bieżąco z kolejnymi wydarzeniami!

Festiwal Kawy, III Targi Kosmetyczne Innova Beauty&Pharm lub Bałtowska Akademia Kobiet to wydarzenia, które trafiają w Twoje zainteresowania? Chciałabyś wiedzieć więcej i jako pierwsza dowiadywać się o kolejnych warsztatach, kursach czy spotkaniach dla kobiet? Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco!

Poprzedni
Następny