rozwoj-osobisty-nadchodzace-wydarzenia

Jeśli dysponujesz chwilą wolnego czasu w nadchodzące weekendy, spożytkuj go na rozwój osobisty, poszerzanie swoich horyzontów i rozwijanie zainteresowań! Mamy dla Ciebie kilka propozycji, obok których na pewno nie przejdziesz obojętnie.

Październik i listopad to miesiące, w których dużo się dzieje w sferze rozwoju osobistego! W wielu miastach w Polsce organizowane są warsztaty oraz konferencje, na których warto być obecnym. Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w takich wydarzeniach?

  • szeroko pojęty rozwój osobisty,
  • poznawanie osób o podobnych zainteresowaniach,
  • nawiązywanie nowych kontaktów,
  • ścieranie się różnych poglądów, a w konsekwencji wyciąganie wniosków,
  • wymienianie się spostrzeżeniami i poznawanie nowych punktów widzenia,
  • wzajemne inspirowanie się i motywowanie do działania,
  • możliwość nawiązywania współprac o charakterze biznesowym.

Korzyści można by wymieniać bez końca! Czasem myślimy jednotorowo, mamy swój pomył i plan, który realizujemy. Być może potrzebuje on odświeżenia i zautomatyzowania działań? Często w na pozór idealnym planie, brakuje nam możliwości skonsultowania go z drugą osobą. A może wystarczy wprowadzić jedną drobną zmianę, dodać jeden mały szczegół, żeby było jeszcze lepiej? Takie warsztaty i konferencje niosą za sobą morze możliwości! W pełni je wykorzystaj. Zapoznaj się z najbliższymi wydarzeniami.

miasto-kobiet-ze-zdrowiem-ci-do-twarzy-1024x477  Miasto Kobiet – ze zdrowiem Ci do twarzy

Jako pierwsze wydarzenie, proponujemy Miasto Kobiet. Ze zdrowiem Ci do twarzy! Miło nam poinformować, że objęłyśmy je patronatem medialnym. Z tej okazji mamy dla Was rabat -25% na zakup biletów! 1f449   KOD RABATOWY: lastmiastokobiet  

Miasto Kobiet to przestrzeń tworzona przez kobiety dla KOBIET, w której KAŻDA może poczuć się komfortowo i wyjątkowo, może oderwać się od codziennych obowiązków i znaleźć wiele ciekawych informacji na temat zdrowia, urody (i nie tylko). “Chcemy, aby to wydarzenie było dla Was inspiracją i motywacją do działania, do podjęcia decyzji o zmianie swojego życia na ZDROWE życie. Wierzymy, że każda z Was znajdzie tu ‘coś’ dla siebie.” – mówi organizatorka wydarzenia.

Jeśli macie ochotę wziąć udział w wydarzeniu, spieszcie się! Miasto kobiet. Ze zdrowiem Ci do twarzy stratuje już 21.10.2017 r., czyli w tą sobotę, w godzinach od 10:00 do 20:00. Gdzie? W Centrum Rozrywki Kubatura, ul. Oleska 102; 45-231 Opole.

laboratorium-zmieniacza-strefa-zmian-zycie-osobiste  Strefa Zmian – życie osobiste

Kolejne wydarzenie, które mocno wspieramy i zachęcamy do wzięcia udziału, to Konferencja „Strefa Zmian – życie osobiste” – edycja IV. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji trzy strefy: ciało i umysł, motywacja, relacje. Każdy może wybrać temat, który najbardziej go interesuje… A wybór jest bardzo trudny, szkoda, że nie można być w tych trzech strefach równocześnie!

“Potrzebujesz nauczyć się odkrywać i rozwijać swój potencjał? Szukasz sposobów, by zadbać o siebie, jednak nie wiesz, co wybrać? Chcesz zmienić coś w swoim życiu, jednak brakuje Ci motywacji? Potrzebujesz dostać pozytywnego „kopa” do działania? Poszukujesz sposobów na poprawę relacji ze sobą i z innymi? Chcesz stworzyć własną receptę na szczęście? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK!”, to koniecznie spotkajmy się na IV edycji konferencji #StrefaZmian!”

Wydarzenie będzie miało miejsce 21.10.2017 r. w godz. od 10.00 do 17.30, czyli w tą sobotę! Gdzie? W Golden Floor Centrum przy ul. Al. Jerozolimskich 123A w Warszawie. Ten weekend zaowocuje ogromną dawką motywacji i wiedzy! Na tym wydarzeniu pojawimy się osobiście – bądźcie tam razem z nami!

eco-kobieta-w-poszukiwaniu-autentycznego-ja

Eco-Kobieta

Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, chcesz uzyskać wewnętrzną równowagę, znaleźć swoje, autentyczne “ja” i żyć w zgodzie z ciałem i duszą, zapraszamy na wydarzenie Eco-Kobieta, czyli w zgodzie z ciałem i duszą. Tematem przewodnim edycji jesiennej 2017 będzie „W POSZUKIWANIU AUTENTYCZNEGO JA”.”W programie przewidziane są m. in. tematy: “Kobieta szczęśliwa, czyli…?”, “Odważ się pokazać siebie prawdziwą i żyj pełnią życia”, “Świat potrzebuje świadomych kobiet – świat potrzebuje Ciebie!”, “Twój pierwszy krok do bycia skuteczną i spełnioną kobietą”, “Kiedy apetyt jest z głowy a nie z brzucha – czyli o jedzeniu emocjonalnym.” “Cena autentyczności w życiu i biznesie.”

Wydarzenie będzie miało miejsce 28.10.2017 (sobota) w godzinach od 9:00 do 16:30. Gdzie? W Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 ul. Grzybowska 4 lok. 9A Warszawa. 

ogrod-zmyslow-i-namietnosci-1024x648

Ogród Zmysłów i Namiętności

Ogród Zmysłów i Namiętności – brzmi intrygująco? Program zapowiada się równie ciekawie. “Występ pieśni o miłości Doroty Rosłaniec”, “Koncert Zmysłów” czy “Wyzwania zmysłowej kobiety” to jedne z wielu przewidzianych atrakcji. Zwieńczeniem wydarzenia będzie pokaz mody i loteria upominkowa.

Misją SHDK oddział Dobry Pomysł jest organizowanie i wspieranie działań służących krwiodawstwu poprzez gromadzenie środków i darów rzeczowych oraz propagowanie idei honorowego krwiodawstwa. Działa non profit. Realizuje projekty skierowane na rzecz pomocy dzieci oraz osób starszych. Popularyzuje wiedzę dotyczącą ochrony zdrowia.

Wydarzenie będzie miało miejsce 17.11.2017 (piątek) w Hotelu Silver mieszczącym się przy ul. Kopernika 97 w Białymstoku, w godzinach od 17.00 do 22:00.

spotkanie-swiadomych-blogerek

Spotkanie Świadomych Blogerek

Prowadzisz bloga? Chcesz go rozwijać i spotykać się z kobietami o podobnych zainteresowaniach? Zgłoś się na Spotkanie Świadomych Blogerek! W wydarzeniu może wziąć udział każda kobieta, która bloguje, niezależnie od stażu prowadzenia bloga, także do działa!

Spotkanie Świadomych Blogerek to zamknięta, kameralna konferencja dla kobiet blogujących. Jej celem jest wspieranie kobiet w blogowaniu i połączonym z blogowaniem – biznesie online. Podczas konferencji odbędą się prelekcje na temat social mediów, psychologii w biznesie, ale także kobiecości. Bo za tymi blogami stoją kobiety pełne pasji i piękna. Dziewczyny, to spotkanie jest dla Was, jeśli potrzebujecie poczuć swoją wewnętrzną moc i siłę!

Spotkanie odbędzie się 25 listopada (sobota) w Centrum Tańca Siwka w Bydgoszczy, w godzinach od 8:00 do 22:00.

Wiesz o innym wydarzeniu? Podziel się informacją!

Interesuje Cię rozwój osobisty? Jeśli wybierasz się na któreś z proponowanych wydarzeń lub jeśli jakieś szczególnie Cię zainteresowało, napisz o tym w komentarzu! Mamy nadzieję, że możemy na Ciebie liczyć również, jeśli chodzi o wydarzenia, których nie ujęłyśmy w zestawieniu! Przesyłajcie miejsca, warsztaty, konferencje, spotkania warte uwagi, zostawiajcie informacje w komentarzach – niech inni skorzystają. Jeśli sama przygotowujesz wydarzenie i chciałabyś się podzielić informacją lub zaprosić innych do wzięcia udziału, pod tym postem masz na to miejsce! Nie linkuj, bo komentarz może trafić do spamu – napisz wyraźną nazwę, datę i miejsce szkolenia, oraz informacje na jego temat. Zainteresowani na pewno “wygooglują” – same też chętnie sprawdzimy!

Artykuł Cię zainteresował? Rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny? Sprawdź również relację z wydarzenia: “Strefa Zmian – życie osobiste” Edycja IV 

Poprzedni