logo2_fb-white-002

My KOBIETY, jesteśmy siłaczkami i nawet w trudnych sytuacjach potrafimy dać sobie radę. Czasem nawet nie wiemy jaka siła w nas drzemie, dopóki jej nie obudzimy.

Walczymy każdego dnia, idziemy do przodu, nawet jeśli czasem ogarnia nas chwila zwątpienia. Niestety często nie potrafimy siebie docenić. Właśnie dlatego powstała akcja TAK! Jestem SuperWoman! Po to, żeby kobiety walczyły i zwyciężały, odbudowywały własne JA i poczucie własnej wartości. Po to, żeby kobiety, które przeszły w życiu wiele, zobaczyły światełko nadziei i wydobyły z siebie tą wewnętrzną siłę, które pomoże im odzyskać siłę i codzienną radość.

Tak! Jestem SuperWoman!

Akcja skierowana jest dla kobiet, które chcą inspirować i podnosić na duchu inne kobiety, dawać im wiarę i nadzieję na lepsze jutro! Na to, że jeszcze będzie pięknie. Pokazać kobietom, że drzemie w nich wewnętrzna siła, którą można uwolnić, by realizować swoje pasje i cele!

“Zapraszamy KOBIETY, które chcą inspirować i budować inne KOBIETY, które niegdyś “upadły”, ale potem podniosły się z klęczek, otrzepały spódnicę i poszły dalej.”

Akcja ma na celu budowanie świadomości kobiet, otwieranie przed nimi drzwi, które do tego pory wydawały się zamknięte na cztery spusty. Do kampanii Tak! Jestem SuperWoman zgłaszają się siłaczki, które chcą podzielić się swoją historią, dodać otuchy i motywacji innym kobietom, które znajdują się na życiowym, prawnym rozdrożu. Sprawdź harmonogram akcji:

  • Wyślij swoją historię na biuro@prawkobiet.pl najpóźniej do 31 lipca 2020 r.
  • Kapituła akcji wyłoni 20 historii KOBIET, które zostaną opublikowane na stronie prawokobiet.pl oraz następnie w e-book pt. TAK! Jestem SuperWOMAN! do dnia 10 sierpnia 2020 r.
  • W dniach 15 sierpnia 2020 r. – 30 września 2020 r. publikowanie na łamach strony prawokobiet.pl wyłonione 20 historii KOBIET
  • Do  30 września 2020 r. będzie trwało głosowanie czytelniczek pod historiami uczestniczek akcji
  • 10 października 2020 r. ogłoszenie 3-ech KOBIET i ich historii, nagrodzone zostaną metamorfozą historie, które uzyskają największą ilość głosów czytelniczek
  • Sesja zdjęciowa wraz z metamorfozą, stanowiąca główną nagrodę w Akcji, realizacja we Wrocławiu w terminie 16-22 listopada 2020 r.
  • E-book: TAK! Jestem SuperWOMAN! zostanie wydany do 10 grudnia 2020 r.

logo2_logo-002

Z myślą o prawach kobiet

Zarówno akcja jak i serwis powstał z myślą o KOBIECIE. Celem jest inspirowanie kobiet w walce o zarówno prawa naturalne,  jak i stanowione, w walce o siebie i dawanie innym siebie. Czytanie przedstawionych historii przez inne kobiety, które znajdują się w podobnej sytuacji lub mają za sobą podobne przejścia, daje wiarę w to, że i dla nich przyjdzie lepszy czas, a po burzy nastanie słońce. Da siłę i pewność, że powiedzenie chińskie : „Im ciemniejsza noc tym bliżej świtu” – sprawdza się w praktyce.

Sprawdź również: Kampania Dove – Moje piękno, moja historia! 

Poprzedni
Następny