zKubkiemDlaSzpitali-zdjęcie-Manufaktura-Chodzieska-1

Panujący wirus COVID-19 sprawił, że w naszym kraju każdy lekarz jest na wagę złota – to właśnie dzięki nim mamy szanse na powrót do codzienności jaką znamy sprzed pandemii i możemy mieć nadzieję na lepsze jutro.

Niestety to właśnie lekarze są narażeni na zarażenie wirusem. Żeby temu zapobiec i pomóc chronić medyków w ich codziennej pracy konieczne są rękawice, maseczki ochronne czy kombinezony. W tej sytuacji ciężko zostać obojętnym na losy innych. Na szczęście powstaje coraz więcej akcji, które mają za zadanie wspierać lekarzy, uzupełniać braki w rękawicach, maseczkach ochronnych czy kombinezonach. Wiele osób szyje maseczki w domach, wiele restauracji dostarcza medykom jedzenie. Ludzie z całej Polski dziękują i chcą pomóc lekarzom w każdy możliwy sposób.

#zKubkiemDlaSzpitali

Ruszyła kampania zainicjowana przez Polskiego producenta ceramiki stołowej “Manufaktura Chodzieska”. Akcja #zKubkiemDlaSzpitali ma na celu przekazanie szpitalom zakaźnym jak największej ilości certyfikowanych maseczek KN95 poprzez sprzedaż limitowanej serii kubków. JEDEN KUBEK TO JEDNA MASECZKA. Kubeczki są dostępne w czterech kolorach:

  • różowy, #kubekŻycie – kolor życia i miłości,
  • miętowy, #kubekZdrowie – kolor zdrowia i radości,
  • ecru, #kubekNowe – kolor nowej dobrej przyszłości,
  • niebieski, #kubekNadzieja – kolor nadziei i życzliwości.

Kubki-na-strone-www-683x1024

Dołóż swoją cegiełkę!

Z takim kubeczkiem, przy porannej kawie czy herbacie, będzie nam towarzyszyć uczucie, że dołożyliśmy cegiełkę, by pomóc innym. Możemy śmiało powiedzieć: POMOGŁAM! JA TEŻ WSPARŁAM LEKARZY! Kubeczki mają delikatne, pastelowe kolory i ciekawe kształty. Będą pięknym dodatkiem w naszym domu! Mamy nadzieję, że w akcję zaangażuje się jak najwięcej osób i kubeczki na półkach staną się symbolem dobra, radości i pomocy.

Cena kubeczka: 19.99zł
Cena maseczki KN95: 19.99zł
„JEDEN ZA JEDEN”

Akcja charytatywna wystartowała wczoraj (1 maja 2020 roku czyli w Dzień Solidarności Ludzi Pracy takich jak Państwo czy medycy, dla których ta kampania będzie grała). Zakupu będzie można dokonać na stronie producenta ManufakturaChodziecka.pl gdzie czeka miła obsługa rodzinnej Manufaktury, istniejącej od 1989 roku.

Jeśli Ty również chciałabyś pomóc, udostępnij informację o akcji! Niech jak najwięcej osób dowie się o możliwości pomocy lekarzom, przez zakup kubeczka.

Poprzedni