najblizsze-wydarzenia-4

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne wydarzenia warte uwagi! Rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny? Jesteś ciekawa co będzie się działo w Twojej miejscowości? Możesz być pozytywnie zaskoczona!

Zapoznaj się z poniższymi propozycjami, może znajdziesz warsztaty, które będą miały miejsce o krok od Ciebie! Nabywaj umiejętności, zdobywaj wiedzę, doskonal siebie a przy okazji poznaj ciekawe osoby o podobnych zainteresowaniach.

forever-fit-clean-9

Wiosenny DETOX z Clean 9

Chcesz oczyścić i zregenerować swój organizm? Skorzystaj z programu Clean 9 i rozpocznij swoją podróż ku lepszemu zdrowiu i samopoczuciu! Początki zawsze bywają trudne, ale dołączając do wydarzenia, będziesz miała zapewnioną odpowiednią dawkę wsparcia i motywacji. Nawet nie będziesz musiała wychodzić z domu. Czym jest C9? To skuteczny i prosty w użyciu program oczyszczający opracowany przez sztab naukowców. Korzysta z niego wiele osób w ponad  160 krajach. Program oczyszcza organizm na poziomie komórkowym uszczelnia jelita, redukuje okołonarządową tkankę tłuszczową i sprawia, że efektem ubocznym jest utrata zbędnych centymetrów i kilogramów. Jeśli chcesz odjąć się wyzwania, dowiedź się więcej! Szczegóły wydarzenia znajdziesz na wydarzeniu: Wiosenny DETOX z Clean 9

Data: 7 kwietnia – 15 kwietnia

uwolnij-swoja-kobiecosc-konferencja-eco-kobieta

Konferencja ECO KOBIETA – Uwolnij swoją kobiecość!

Chcesz zobaczyć pokaz zmysłowego tańca belly burlesque i wziąć udział w dyskusji na temat tego, czym jest kobiecość? A może zainteresuje Cię tematyka oddychania, która dla nas kobie jest niezwykle ważna? To tylko jedne z wielu tematów, dzięki którym obudzisz w sobie kobiecość, zyskasz lekkość i nauczysz się wykorzystywać elementy tańca w wykonywaniu codziennych obowiązków domowych! Na konferencji będziesz miała okazję wyjść poza schemat stereotypów i nauczyć się wykorzystywać swój potencjał w budowaniu ścieżki kariery. Bądź kobieca, zmysłowa, czerp z życia jak najwięcej! Na tych warsztatach nie może Cię zabraknąć. Szczegółowe informacje znajdziesz na wydarzeniu facebookowym: Uwolnij swoją kobiecość.

Data i Miejsce: 07.04.2018 r. godz. 9:00-17:00; Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15, 02-548 Warszawa

kongres-przyszlosci

II Kongres Przyszłości

Największe wydarzenie nie tylko w regionie Warmii i Mazur, ale także w  północno-wschodniej Polsce, zbliża się wielkimi krokami! I Kongres Przyszłości z powodzeniem odbył się 16 listopada 2017 roku – liczna publiczność aktywnie brała udział w dyskusji. Osoby, które pojawiły się na spotkaniu były z różnych środowisk, od przedsiębiorców firm, poprzez administrację samorządową, studentów i środowisko naukowe. Co wydarzy się tym razem? Wybitne osobistości nie pozwolą Wam się nudzić – podzielą się swoim doświadczeniem, przekażą ogromną dawkę wiedzy, inspiracji i motywacji do działania! Jesteście zainteresowani? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia: II Kongres Przyszłości.

Data i miejsce: 07-08.06.2018 r. Olsztyn; Centrum Konferencyjne UWM

celebrujemy-kobiecosc-z-mary-kay

Celebrujemy kobiecość z Mary Kay

Bezpłatne spotkanie wizażowo-kolorystyczne to okazja do zapoznania się z analizą kolorystyczną i jej zastosowaniem w makijażu. Masz ochotę wypróbować luksusowe produkty do makijażu marki Mary Kay? Weź udział w wydarzeniu! Zdobędziesz wiedzę na temat kosmetyki oraz praktyczne porady dotyczące makijażu. Będziesz mogła do woli testować kolory w gronie cudownych kobiet. Zapoznaj się ze szczegółami wydarzenia: Celebrujemy kobiecość z Mary Kay.

Data i miejsce: 07.04.2018 r. 17:00-20:00; ul. Aleksandra Świętochowskiego 4, 20-467 Lublin

bezplatne-szkolenie-dla-ngo-training-projects

Bezpłatne szkolenia dla sektora NGO!

Fundacja Training Projects rozpoczęła projekt darmowych szkoleń! Już teraz wolontariusze i organizacje non profit mogą wnioskować o bezpłatne warsztaty z zakresu tematyk interpersonalnych i menedżerskich. Ze szczegółami można zapozna się na stronie bezpłatnych szkoleń dla NGO. Swoją wiedzą podzielą się: Rafał Szczepanik, Adam Pasternak oraz Dorota Owczarska.

spotkanie-artystyczno-biznesowe-marta-kuszakiewicz

Darmowe spotkanie artystyczno – biznesowe

Artystyczny networking – co to takiego? Łączenie koncertów z wymianą wizytówek i doświadczeń! Rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny? Tutaj możesz zaprezentować swoją firmę, wystąpić na scenie, przeczytać swoje wiersze, zaśpiewać piosenkę, nawet jeśli na co dzień tego nie robisz. Spotykamy odbędzie się w miejscu, które jest galerią obrazów Ewy Blusiewicz. Urocza właścicielka gości nie tylko pięknymi obrazami ale i  uśmiechem. Wino, kawa czy  orzeszki są do zakupienia w barze. Artystycznym gościem na spotkaniu będzie Michał Pijewski – muzyk absolutny, wokalistka, klarnecista w zespole The Warsaw Dixielanders. Czekają również niespodzianki! Szczegóły na temat spotkania znajdziesz na wydarzeniu facebookowym: Darmowe spotkania artystyczno-biznesowe.

Data i miejsce: 05.04.2018 r. start: 18:30; La boheme Żoliborz, ul. Mysłowicka (1 wejście od Bohomolca)

wystapienia-publiczne-dla-poczatkujacych-zlap-oddech-1024x533

Wystąpienia Publiczne dla początkujących

Jesteś przedsiębiorczą osobą i chcesz występować online lub na żywo, ale za bardzo się stresujesz? A może masz już za sobą kilka wystąpień i chcesz się podszkolić, żeby Twoje przemowy były efektywniejsze dla pracy i biznesu? To co mówisz i jakie gesty wykonujesz ma ogromne znaczenie! Przełam się, pokonaj paraliżujący strach – idź do przodu, postaw na rozwój osobisty i doskonal umiejętności! chcesz zapoznać się ze szczegółami warsztatów? Znajdziesz je na wydarzeniu facebookowym: Wystąpienia publiczne dla początkujących.

Data i miejsce: 21.04.2018 r. 10:30-18:00 ; Warszawa 03-978, ul. Ateńska 10

wrzuc-na-luz-warsztaty-technik-uwalniajacych-1024x614

Wrzuć na luz!

Każdy z nas potrzebuje chwili chwili wytchnienia i odpoczynku, uwolnienia się od stresów i… oddychania! Tak, oddech to darmowe lekarstwo, wystarczy, że nauczysz się z niego odpowiednio korzystać! Warsztaty uwalniania napięć z ciała i praca oddechem pozwolą Ci wyeliminować stres i wprowadzić ciało w stan relaksu. To umiejętności przydatne zarówno w pracy z głosem jak i w życiu codziennym. Szczegółowy plan warsztatów poznasz na wydarzeniu facebookowym: Wrzuć na luz!

Data i miejsce: 22.04.018 r. 11:00-16:00; Centrum ul Żurawia
ogarnij-sie-na-wiosne

Ogarnij się na wiosnę!

Chcesz zrobić w swoim życiu wiosenne porządki? Zmienić swoją dietę lub Image? Zacząć oszczędzać? A może masz ochotę uporządkować przestrzeń w swoim domu, ale brakuje Ci pomysłu i motywacji? Jeśli tak, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Przekonaj się, że “ogarnianie” wcale nie jest takie straszne, jak się wydaje. Dowiedz się w jaki sposób można poprawić zdrowie oraz samopoczucie, zmień nawyki żywieniowe i nabierz energii do działania! Zrób porządki w szafie i podkreśl strojem swoje atuty! Jesteś zainteresowana? Szczegóły znajdziesz na wydarzeniu facebookowym: Ogarnij się na wiosnę! 

Data i miejsce: 7 kwietnia g.9.30-15.30; Kawiarnia Karowa 20 przy ul. Karowa 20

Znalazłaś coś dla siebie?

Rozwój osobisty, rozwijanie zainteresowań i poznawanie osób o podobnych pasjach, to jedne z wielu zalet uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach. Zaproponowaliśmy wydarzenia o różnorodnej tematyce, odbywające się w różnych częściach Polski – mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dokonałaś wyboru i zapisałaś się na szkolenie? Podziel się z nami wrażeniami! A może wiesz o szkoleniach, które niebawem będą miały miejsce, ale nie zostały ujęte w naszym zestawieniu? Zostaw informację w komentarzu!
Interesuje Cię rozwój osobisty? Zapoznaj się także z artykułem: Wzmacniacze i osłabiacze! 
Poprzedni
Następny