gift-1760869_1920 Wybór prezentu dla chłopaka na święta nie jest prosty, ponieważ mężczyźni nie zawsze mówią o swoich potrzebach i marzeniach. Właśnie dlatego doskonałym rozwiązaniem jest podarowanie ukochanemu prezentu w formie vouchera, dzięki któremu zyska wyjątkowe przeżycia, które zapadną w pamięć.

Strzelnica, gokarty, flyboard

Dobry prezent dla chłopaka powinien być związany z jego zainteresowaniami oraz marzeniami. Świetnym rozwiązaniem jest zakup vouchera na strzelnicę. Można zdecydować się na bon dla jednej osoby lub dla pary. Ta druga opcja pozwoli ci wybrać się na strzelnicę z ukochanym, aby spędzić razem trochę czasu. Tego typu atrakcja trwa około 45 minut, a nad bezpiecznym przebiegiem zabawy czuwa doświadczony instruktor. Wspólne wyjście na strzelnicę dostarczy trochę adrenaliny, a także pozwoli na rywalizację. Innym ciekawym podarunkiem jest voucher na gokarty. Tutaj również można spędzić czas wspólnie, pojeździć bolidami po torze i zapoznać się ze sposobem prowadzenia takiego pojazdu.

Inny pomysł na prezent dla chłopaka na święta to zyskujący ostatnio na popularności flyboard, czyli atrakcja, która umożliwia uniesienie się nad wodę z naprawdę dużą prędkością. Flyboard to urządzenie do uprawiania ekstremalnych sportów wodnych, które zostało wynalezione w 2011 roku. Sprzęt ten pozwala na „latanie” nad wodą, a także wykonywanie skomplikowanych ewolucji w powietrzu. Podczas wstępnego szkolenia uczestnik nie jest w stanie samodzielnie wykonywać akrobacji, jednak może poczuć niesamowite emocje towarzyszące unoszeniu się nad wodą.

Degustacje i warsztaty kreatywne

Dla chłopaka, który lubi kosztować nowych potraw i napojów, świetnym podarunkiem będzie voucher na degustację. Można zdecydować się np. na degustację alkoholu (piwa, wina, whisky), czekolady lub sushi. Świetnym rozwiązaniem jest także połączenie degustacji z wycieczką po palarni kawy lub winnicy. Tego typu przeżycie to doskonała okazja do zdobycia wiedzy oraz posmakowania naprawdę dobrych produktów.

Dobrym prezentem dla panów, którym zależy na ciągłym szkoleniu się i zdobywaniu nowych kompetencji, jest podarunek związany z ich zainteresowaniami. Można zdecydować się na voucher na kurs stacjonarny lub zdalny. Ta pierwsza forma najlepiej sprawdzi się w przypadku kompetencji praktycznych, np. warsztatów z ceramiki, nauki fotografii, szkolenia strzeleckiego. Warsztaty online również stają się coraz bardziej popularne, dlatego można wybrać dla swojego chłopaka voucher na kurs z zakresu podstaw kryminologii, psychologii pozytywnej, radzenia sobie ze stresem lub skutecznej komunikacji.

Wyjątkowy pakiet przeżyć

Warto także zainwestować w pakiet przeżyć dotyczący motoryzacji. Tego typu podarunek dla chłopaka to naprawdę coś wspaniałego i wyjątkowego. Obdarowany mężczyzna będzie mógł samodzielnie wybrać odpowiednią dla siebie atrakcję, np. jazdę fordem mustangiem czy porsche lub też jazdę quadem albo czołgiem.

A Ty masz już pomysł na prezent dla chłopaka na święta? Podziel się nim w komentarzu!

Poprzedni
Następny