Kalendarz-2021-biznes-mama-1

Współczesne kobiety spełniają się na wielu płaszczyznach, godzą życie prywatne i zawodowe, dbają o dom i rodzinę, osiągają wiele sukcesów. Są wielozadaniowe, starają się wywiązywać ze swoich obowiązków, a ponadto stawiać sobie cele i z powodzeniem je realizować.

Wychodząc naprzeciw kobietom, które chcą w pełni efektywnie zarządzać swoim czasem, powstał wyjątkowy kalendarz Sekretne Plany #BiznesMamy. Nigdy wcześniej na rynku wydawniczym nie było kalendarza, który pozwoliłby na zaplanowanie zarówno rzeczy związanych z pracą jak i życiem prywatnym. Niezależnie od tego czy pracujesz na etacie, czy prowadzisz własną działalność, będzie dla Ciebie idealnym narzędziem do organizacji czasu i zwiększenia efektywności. Taki kalendarz powinna mieć każda mama, która chce od życia więcej, a wychowując dzieci, nie zamierza rezygnować ze swoich pasji, marzeń i celów.

Wszechświat jest jak – każda matka!

Poprzednie edycje różniły się kolorem i grafiką. W tej edycji także pojawiły się zmiany, tym razem nie tylko kolorystyczne. Kalendarz jest inspirowany wszechświatem, jego potęgą i nieograniczonymi możliwościami. Wszechświat jest nieokiełznany i jeszcze nikomu nie udało się go poznać. To ciała niebieskie, gwiazdy, które błyszczą i widać je pomino ogromnej odległości. Właśnie taka jest #BiznesMama – pewna siebie, nieograniczona, mająca mnóstwo pomysłów! To mama i kobieta, która realizuje się zarówno prywatnie jak i zawodowo.

Sekretne plany Biznes Mamy! Kalendarz 2021

Kalendarz 2021 jest idealny zarówno na spotkanie biznesowe jak i spotkanie z koleżanką. W tym roku został wprowadzony podział na zadania domowe i firmowe, a wszystko po to, żeby ułatwić organizację pracy #BiznesMamy. To wyjątkowa edycja, która jest dokładnie przemyślana i dopracowana w najmniejszym szczególe. Kalendarz jest wspierany przez patronów medialnych, a jako, że w pełni popieramy projekt, mamy zaszczyt być wśród nich!

Producenci wychodzą na przeciw kobietom, które chcą od życia czegoś więcej, pragną iść do przodu oraz spełniać się w tym, co robią. Kalendarz #BiznesMama to nie tylko możliwość zaplanowania i zorganizowania swojego dnia, zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. To także pokazanie i uzmysłowienie kobietom, że można iść do przodu, spełniać się, rozwijać pasje, niezależnie od tego w jakim są momencie swojego życia. Każdego dnia mogą czerpać z życia pełnymi garściami i realizować się na wielu polach.

Kalendarz-2021-biznes-mama-2

Specjalnie dla Ciebie #BiznesMamo – kobieto łącząca kilka etatów w 24 godzinach

Specjalnie dla Ciebie – indywidualnie zaprojektowany kalendarz 2021, stworzony z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

  • Twarda, spersonalizowana okładka.
  • Oryginalny design.
  • Mnóstwo miejsca na notatki.
  • Podział na plan dzienny, tygodniowy i miesięczny.
  • Jest dostosowany do aktywnych zawodowo mam.
  • Połączenie kalendarza z plannerem.
  • Kwartalnik rozwojowy #BizesMamy, czyli ćwiczenia do pracy nad samym sobą w zaciszu domowym.
  • Idealny format pasujący do damskiej torebki (A5).

Mamy dla Was niespodziankę!
kod rabatowy: -10%
hasło: przykawie

 Patroni medialni:

Mamo pracuj! ; Modna Częstochowa; Imperium Kobiet; Feszyn.com; Law Business Quality; Prawo dla Mam; Młoda Mamo; Go Women; Woman In The World; Szczypta Luksusu; Mamy Czas; Vit Woman; My Mamy ; Kobiety Przy Kawie; Prawo Kobiet.

Pomysłodawca: Marta Gargas – trener mentalny Structogram Polska.

Działania marketingowe i PR: Ewelina Salwuk-Marko, Agencja kreatywna Sal-Mar.

Druk: Kropka i Kreska

Do kupienia w wybranych sklepach i księgarniach, oraz na stronie: martagargas.pl 

Poprzedni
Następny