coffee-break-1177540_960_720

Wakacyjny czas nadal trwa! Jeśli chciałabyś go efektownie wykorzystać, weź udział w wydarzeniach!

Dzięki temu będziesz mogła rozwijać umiejętności i zainteresowania, a przy tym świetnie się bawić! A może masz ochotę spróbować czegoś nowego? Sprawdź nasze propozycje!

37622704_936212953246335_1569284232805613568_n

Little Ladies Camp

Lubisz tańczyć? Masz ochotę spędzić trochę czasu w świetnym towarzystwie i we wspaniałym, tanecznym klimacie? Weź udział w wydarzeniu, podczas którego odbędą się:

 • Burleska
 • Sexy Dance
 • Swing
 • Fitness
 • Salsation
 • retro kino
 • warsztaty robienia nasutników
 • warsztaty make up
 • warsztaty pozowania
 • sesja zdjęciowa
 • impreza w stylu retro (sobota)

Szczegóły wydarzenia oraz grafik znajdziecie na wydarzeniu facebookowym.

Data: 29 sierpnia (początek)

Miejsce: Toruń

Cena: 250 zł (za wszystko!)

okładka_22.08.2018_v11 Książka – Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę

Niebawem będzie miała miejsce premiera książki “Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę.” Książka składa się z 8 rozdziałów:

 • Jak znaleźć pracę marzeń w 6 krokach.
 • Kobieta na rozmowie kwalifikacyjnej.
 • Jak pisać CV, aby otrzymywać zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne?
 • List motywacyjny – dokument, którego podobno nikt nie czyta i którego nikt nie oczekuje. Czy rzeczywiście?
 • Rozmowa kwalifikacyjna – przygotowanie do spotkania.
 • Rozmowa kwalifikacyjna – spotkanie.
 • Twoja marka osobista w sieci, czyli co pracodawcy wyszukują o kandydatach w internecie i jak budować swoją markę i dać się znaleźć
 • Cold e-mailing, czyli sięgnij po pracę w firmie Twoich marzeń!

Jeśli chcesz przygotować się do procesu zmiany pracy, żeby obyło się bez stresu, gaf i porażek, książka “Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę” może Ci w tym pomóc! To kompendium wiedzy napisane na podstawie wieloletnich doświadczeń autorki. Zawiera nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także zadania, dzięki którym Twoje działania będą bardziej efektywne. Dołącz do wydarzenia na facebooku.

Data (premiera książki): 10.09.18 r.

Niespodzianka dla Was! TUTAJ pobierzecie pierwszy rozdział książki.

36265286_393946251126293_2756448897483145216_n Trening Umiejętności Społecznych LEGO® TUS

Chcesz wziąć udział w szkoleniu, na którym dowiesz się jak pracować z dziećmi w wieku przedszkolnym nad rozwijaniem kompetencji społecznych? Na szkoleniu „Trening Umiejętności Społecznych LEGO® TUS” zdobędziesz wiedzę, oraz posiądziesz praktyczne umiejętności potrzebne do konstruowania programu pracy z dziećmi w oparciu o naszą autorską metodę. Dzięki zdobytej wiedzy, wesprzesz dzieci w nauce:

 • komunikacji,
 • oczekiwania na swoją kolej,
 • naprzemienności w relacji,
 • rozwiązywania konfliktów,
 • szukania rozwiązań,
 • kreatywności,
 • elastycznego myślenia,
 • zauważania stanów emocjonalnych własnych oraz innych osób,
 • wyrażania własnego zdania.

Co otrzymasz podczas szkolenia?
1. wiedzę i umiejętności w jaki sposób tworzyć Trening Umiejętności Społecznych bazując na naszych trzech autorskich programach,
2. arkusze obserwacji dziecka potrzebne do oceny poziomu umiejętności społecznych,
3. przykładowe profile umiejętności społecznych dzieci na podstawie, których będziesz budować własne podsumowania,
4. zalecenia do pracy w domu czyli zabawy oraz aktywności wspierające rozwój kompetencji społecznych dziecka.

Data: 29-30.09.2018

Miejsce: Warszawa

Cena: 450zł.

Ważna informacja – gwarancją uczestnictwa jest wpłata zaliczki oraz zgłoszenie chęci udziału przez messenger’a lub kontakt@dzieciecerelacje.pl

thumbnail_Przeł-z-logo-fundacji-i-kpk

Warsztat dla obecnych i przyszłych mam

Na początek kilka pytań do Ciebie:

 • Myślisz, że nie jesteś dobrą mamą dla swojego dziecka?
 • Czujesz, że dążysz do perfekcji w każdej dziedzinie życia, a gdy coś nie wyjdzie masz wyrzuty sumienia?
 • Masz ograniczony czas dla swojego dziecka i nie wiesz jak się zorganizować, aby zyskać go więcej?
 • Planujesz być mamą i nie wiesz czy sprawdzisz się w tej roli?

Jeśli na któreś z nich odpowiedziałaś twierdząco, te warsztaty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Poczuj, że bycie niedoskonałą mamą to ogromna siła i wartość, wykorzystaj swój potencjał, żeby być spełnioną i pewną siebie – zapisz się na warsztaty.

Data: 12.09.18 r

Miejsce: Warszawa

Cena: 125 zł

thumbnail_Przełam-z-logo-fundacji-i-kpk

Przełam niepewność raz na zawsze!

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:

 • nie czujesz się zbyt pewnie, słabo oceniasz siebie i źle o sobie myślisz,
 • chcesz podnieść swoje poczucie własnej wartości, bo masz przekonanie, że dzięki temu możesz osiągnąć więcej,
 • chcesz odważyć się zajrzeć wgłąb siebie i poznać swoje najpiękniejsze strony,
 • chcesz nie bać się już więcej powiedzieć o sobie w samych superlatywach,
 • masz wysokie poczucie własnej wartości na dość wysokim poziomie, ale szukasz nowych inspiracji w tym zakresie i chcesz być jeszcze bardziej pewna siebie, by móc osiągać więcej.

Cel warsztatu to podniesienie poczucia własnej wartości przez naukę komunikacji ze sobą, akceptację siebie oraz odkrywanie i wykorzystywanie swoich atutów. Podczas wydarzenia, poprzez naukę pozytywnego myślenia wyeliminujesz siły, które Cię hamują i zyskasz pewność siebie! Zapisz się na warsztaty.

Data: 24, 26 i 28 września (3-dniowe warsztaty)

Miejsce: Warszawa

Cena: 199 zł

IMG_1239

Wyzwanie fotograficzne wrzesień 2018

Kiedy przychodzi koniec lata to głowa jest pełna pomysłów, tyle obrazów za nami a jeszcze ile przed nami… zrób coś nowego! Wyzwanie ? A czemu nie? Może to dobra okazja na świetną zabawę, zrobienie czegoś nowego, czy doskonaleniu warsztatu. Autorka bloga sama uwielbia robić zdjęcia i jako, że prowadzi bloga o podróżach to bez fotografii ani rusz. Takie warsztaty to świetna okazja do przejrzenia swoich letnich zdjęć, refleksji nad tym co robisz ale jeszcze większa frajda do rozbudzenia swojej kreatywności. Tak więc ściągnij sobie tematy, rozpisz na kartce, przemyśl sprawę lub po swojemu pójdź na żywioł! Zapoznaj się ze szczegółami wydarzenia.

Data: cały wrzesień 2018
Miejsce: blog – My British Journey oraz strona FB @mybritishjourney

thumbnail_01_09_baner-moc-wspolpracy2

Moc Spokoju – warsztat pracy ze stresem

Jak wrócić do pracy po wakacjach i zachować przy tym wewnętrzny balans? Jak radzić sobie ze stresem w codziennych sytuacjach? Stres w małych dawkach może działać mobilizująco. Jednak presja sukcesu, codzienne pytania, “jak mnie widzą inni?”, “czy podołam?”, “czy potrafię?” powodują, że poziom stresu może przekroczyć bezpieczne normy i wymknąć się spod kontroli. Podczas warsztatu „Moc spokoju” uczestnicy poznają techniki oddechowe, relaksacyjne i medytacyjne, które osłabiają wpływ stresu na ciało i umysł i które mogą być wykorzystane w codziennych sytuacjach w pracy. Dowiedzą się także, jak funkcjonuje układ nerwowy, w jaki sposób można na niego wpływać i o niego zadbać. Połączenie narzędzi z obszaru pracy z ciałem, kreatywności i pracy na procesie grupowym pozwoli na uświadomienie sobie swoich źródeł stresu, naszych najczęstszych reakcji na stres i możliwości pracy z nimi. Dołącz do wydarzenia!

Data: 26 września
Miejsce: Warszawa

40294503_10213355270665443_2938728473461522432_o-1024x536

Bez Gorsetu – Spotkanie dla kobiet

Gorset może być symbolem siły i kagańca lub może być traktowany dosłownie, jako modelująca bielizna. Ty sama możesz wybrać, jaka rola zostanie mu przypisana! Zrób coś dla siebie i weź udział w wyjątkowym spotkaniu dla kobiet, gdzie nie ma sztywnych konwenansów, a jedynie styl i klasa, jest dowcipnie i inteligentnie. Jeśli chcesz poszerzać swoje horyzonty, jesteś nastawiona na rozwój osobisty i szukasz możliwości świadomego kreowania życia, nie może Cię tutaj zabraknąć!

Dorota Wellman na pewno przekona cię, że nie warto bać się życia, bo kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Lubisz jej niewyparzony język? Spotkaj się z tą dziennikarką, bo warto.  Do poszukiwania inspiracji i odnajdywania siebie namówi sama Iwona Pavlović. Każda kobieta jest piękna, czasem tylko to piękno trzeba wydobyć. Z takimi radami wystąpią ekspertki z Deni Cler. Joanna Ceplin pokaże, że media społecznościowe to nie tylko złodzieje czasu. Jeżeli prowadzisz firmę lub jednoosobową działalność, to jest to najefektywniejsze narzędzie do rozwoju biznesu – o ile robisz to dobrze. Jak doprowadzić do tego, żeby facet w końcu zaczął cię słuchać?

Prosić, płakać, grozić, krzyczeć? O tym opowie właśnie mężczyzna – Grzegorz Kordek, specjalista od różnic między kobietą i mężczyzną. Wiesz, że odważną można być w każdym wieku? Można! Udowadnia to 75-letnia Irena Dudzin, która właśnie spełniła swoje marzenie — skok ze spadochronem w tandemie! A to jeszcze nie wszystkie atrakcje! Program, który dla ciebie cały czas się zmienia, znajdziesz na stronie internetowej bezgorsetu.wm.pl. Panowie, was też zapraszamy! O kobietach najwięcej się dowiecie od samych kobiet. Poznajcie sekrety płci przeciwnej, poznajcie ich marzenia, rozterki, cele. Po tym spotkaniu z pewnością uda wam się lepiej panie zrozumieć. Spotkanie poprowadzi Piotr Szwedes. Weź udział w wydarzeniu!

Data: 30.09.2018 r.

Miejsce: Filharmonia Warmińsko-Mazurska im.Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Cena: 49 zł

Potrzebujesz zmian i wprowadzenia w życie czegoś nowego? Sprawdź również: W Twoje życie wkradła się nuda? Czas na zmiany!

Poprzedni
Następny