Ekotyki_online_Facebook

Ekotyki – największe w południowej Polsce targi kosmetyków naturalnych, ponownie odbędą się w Katowicach, w Galerii Szyb Wilson.

To wydarzenie, które gromadzi zwolenników naturalnej pielęgnacji i świadomego dbania o siebie. 3 października  w Galerii Szyb Wilson pojawią się organiczne, wegańskie i nietestowane na zwierzętach kosmetyki, bezpieczne detergenty, naturalne świece i akcesoria. Co więcej, oprócz stacjonarnego wydarzenia, równolegle będą miały miejsce Ekotyki online! To przede wszystkim możliwość dołączania dla osób, które nie mogą pojawić się w Katowicach osobiście. Teraz wystarczy włączyć komputer i po prostu wziąć udział wirtualnie.

Zadbaj o siebie naturalnie

Ekotyki będą trwały 3 dni i pomogą nam przygotować naszą skórę na jesień i zimę. Kosmetyki, które będą prezentowane na stoiskach otulą nas niesamowitymi zapachami, odżywią skórą, zregenerują. Masła do ciała, rozgrzewające peelingi, pachnące świece, mydełka czy olejki to idealny sposób na odprężenie po ciężkim dniu czy przygotowanie domowego SPA. Nasza skóra, cera czy włosy na pewno nam za to podziękują. Świece zapachowe i inne akcesoria są natomiast idealnymi poprawiaczami nastroju.

Oczywiście, udział w targach stacjonarnie ma wiele plusów. Możesz dotknąć, powąchać, przetestować produkty na własnej skórze. Specjaliści pomogą w doborze kosmetyków odpowiednich do typu cery czy rodzaju włosów a śląskie foodtrucki z pysznym, zdrowym jedzeniem i kawą umilą nam pobyt.

ekotyki_1

Dołącz stacjonarnie lub online

Jeśli nie możesz pojawić się 3.10 w Katowicach, koniecznie śledź Instagram i Facebook Ekotyków. Zakupy możesz zrobić w domu – wirtualne Ekotyki potrwają 3 dni: od 3 do 5 października. Dołącz do wydarzenia stacjonarnego lub wirtualnych Ekotyków. Wstęp na targi jest bezpłatny!

Kiedy? Sobota, 3 października 2020 w godzinach 11:00-18:00

Gdzie? Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1

UWAGA: Obowiązuje wstęp w maseczce / przyłbicy, dezynfekcja rąk oraz rejestracja online, która ruszy na Facebooku w II połowie września. Obowiązuje rejestracja osób odwiedzających targi!

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii.

Poprzedni
Następny