agenda-3991875_960_720

Weź w dłoń kalendarz, bo przychodzimy do Ciebie z nowymi wydarzeniami, których nie możesz przegapić!

thumbnail_fb-

Kreator – Wizjoner – Esteta – Vedic art

Opis organizatorki wydarzenia, jest tak barwny, że postanowiłyśmy zamieścić go w oryginalnej formie: Zapraszam Cię do całkiem odjechanej formy rozwoju osobistego, ale przy tym najbardziej przyjemnej i swobodnej. Gdy parę lat temu pojechałam na warsztat Vedic Art, byłam mocno przerażona, bo nie miałam bladego pojęcia o malowaniu. Jednak coś mnie tam ciągnęło. Chciałam zrobić coś tylko dla siebie. Wydawało mi się też, że malowanie może być świetnym zajęciem na zimowe wieczory oraz na… starość. Tak. Serio! Właśnie na starość. Lubię być przygotowana do różnych etapów swojego życia, żeby nie czuć się zaskoczoną. A starość chciałabym mieć radosną. No więc, tak sobie wymyśliłam… Od tego czasu maluję często i chętnie, traktując każdy obraz jako formę pracy ze sobą. Działa.

Bez względu na to, jaka będzie Twoja motywacja, czy też cel – przyjedź, zobacz, posmakuj… Daj się zaskoczyć i uwieść farbom, kolorom, pędzlom, fakturze i swojej kreatywności… Warsztat nie wymaga żadnych umiejętności malarskich, ani doświadczenia w tej dziedzinie. Jest niesamowitą przygodą dla każdego, kto jest otwarty na nowe doświadczenia i chce w przyjemny i ciekawy sposób popracować ze sobą na głębokich poziomach.

Warsztat 1 -go stopnia to dwudniowe spotkania, warsztat 2.-go stopnia – również. Pracujemy w małej grupie (6 osób), miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 200zł. Zgłoszenia: bernadetta@zpietamiwchmurach.pl. Dodatkowo potrzebujesz zaopatrzyć się w podobrazia, farby, pędzle i inne akcesoria malarskie lub zamówić zestaw do malowania u mnie (cena zestawu ok.120zł). Koszt warsztatów: 700 zł.

miejsce: Wieliczka

data: 8-9.06.2019r.

MBSR-banner-wiosna-rownowaga

8-tygodniowy Kurs Redukcji Stresu Mindfulness (MBSR)

Odkryj moc prawdziwej uważności! Pozbądź się stresu i zacznij żyć w pełni – tu i teraz, z radością, naprawdę. Zapraszamy na trening, który poprowadzi Cię ścieżką rozwoju i wewnętrznej harmonii. Dołącz do wydarzenia!

Do kogo skierowany jest kurs?

 • do osób, które chcą zmniejszyć poziom stresu w swoim życiu,
 • do wszystkich, którzy chcą sobie lepiej radzić w stresujących sytuacjach,
 • do ludzi pragnących poprawić stan swojego zdrowia i jakość życia,
 • do doświadczających problemów z bezsennością i relaksem,
 • do tych, którzy chcieliby się nauczyć żyć świadomie i uważnie,
 • do osób, które chciałyby poprawić swoje relacje z innymi,
 • do wszystkich, którzy marzą o odzyskaniu radości życia,
 • do ludzi, którzy pragną żyć z większą lekkością i energią,
 • do pracowników mających problemy z zachowaniem life-balance,
 • do osób doświadczających silnego stresu w sytuacjach zawodowych ,
 • do pragnących poprawić swoją pamięć, koncentrację i kreatywność,
 • do tych, którzy chcą rozwijać samoakceptację i pewność siebie,
 • do rodziców, którzy chcą sobie lepiej radzić w swej rodzicielskiej roli,
 • do terapeutów, coachów i trenerów rozwoju osobistego,
 • oraz wszystkich ludzi pragnących żyć w pełni, autentycznie i z radością.

miejsce: Warszawa

data: 13.05.2019 – 01.07.2019

thumbnail_baner_szycie_sposobem_na_zycie_JPG

Szycie – sposobem na życie!

Kursy kroju i szycia dla kobiet, o różnym stopniu zaawansowania. Dla osób początkujących, które chcą poznać tajniki kroju i szycia na maszynie wraz z jej obsługą oraz dla Pań, które chcą rozwijać posiadane już umiejętności. Dla każdej z nas, która marzy o szyciu własnych projektów ubrań dla siebie i swoich najbliższych. Na kursie można zacząć od najprostszych krojów spódnicy czy torby, a skończyć na samodzielnym uszyciu dresowej bluzy lub spodni. Oprócz samego szycia na maszynie  kursantki zostają zapoznane z technikami przerabiania lub ozdabiania ubrań np. z jeansu, oraz poznają tajniki krawiectwa, które ułatwiają życie. Spędź miło czas w kobiecym towarzystwie. Bądź kreatorką swoich ubrań! Życie jest za krótkie, żeby nie szyć. Uczestniczki kursu mają zapewnione:

 • salę wykładową oraz pracownię wyposażoną w maszyny do szycia, overlock, manekiny krawieckie,
 • materiały oraz niezbędne przybory krawieckie,
 • książki o krawiectwie w wersji elektronicznej,
 • kameralne grupy! (do 4-5 osób),
 • zaświadczenie (certyfikat) ukończeniu kursu,
 • promocje na kolejne kursy i warsztaty krawieckie,
 • ciepłe napoje i miłą atmosferę!

Kurs prowadzony jest przez doświadczonego wykładowcę – krawcową z 37-letnim stażem w krawiectwie.

miejsce: Pracownia Krawiecka w Rumi przy ul. Jana z Kolna 2A

data: sprawdź najbliższe terminy

thumbnail_60247632_666618197121723_8911109192673132544_o

Urodziny portalu Girlboss.in!

Współpraca zamiast konkurowania – to hasło przyświeca od początku funkcjonowania społeczności Girlboss.in. Na każdym kroku starają się przekonywać kobiety, że razem mogą zdziałać więcej. I robią to już od roku! 14.06.2019 r. w Katowicach odbędą się pierwsze urodziny portalu Girlboss.in.

Girlboss.in to inicjatywa stworzona przez kobiety i dla kobiet. Skupia osoby przedsiębiorcze, które są otwarte na rozwój zarówno swój, jak i swojego biznesu. Portal Girlboss.in to miejsce, w którym dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Na stronie pojawiają się artykuły z różnych obszarów: od tworzenia biznesplanu, przez marketing i finanse, aż po kulturę czy dietetykę. Autorki wychodzą naprzeciw kobietom, które są ciekawe świata i chcą konsumować wartościowe treści.

Pierwsze urodziny portalu to okazja do zebrania społeczności w jednym miejscu. W trakcie wydarzenia nastąpi podsumowanie dotychczasowych działań oraz przedstawienie planów na kolejne miesiące. Będzie to również okazja do wysłuchania przemówień Ewy Gadomskiej – założycielki Girlboss.in oraz Darii Stasiak – głównej koordynatorki projektu. Kobiety opowiedzą o tym, w jaki sposób można wykorzystać współpracę do rozwoju własnego biznesu i jak wiele można zyskać, jeśli tylko człowiek przestanie zwracać uwagę tylko na swoje własne interesy. Uczestniczki wydarzenia będą miały okazję obejrzeć również wystawę Żany Migo w ramach projektu #Fajnababka. Będzie to seria portertów, przedstawiających kobiety, które aktywnie wspierają inne dziewczyny swoimi działaniami. Nie zabraknie oczywiście okazji do networkingu. Jesteś przedsiębiorczą kobietą? Masz swoją firmę? A może dopiero szukasz pomysłu  na siebie? Dołącz do wydarzenia!

miejsce: 3 Siostry, Bajgiel i Kawa, ul. Bogucicka

data: 14.06.2019

 

Poprzedni
Następny