startup-594090_960_720

Przyszła pora na kolejną dawkę wiedzy, inspiracji i motywacji! Zastanawiasz się jak dobrze wykorzystać czas wolny?

Chcesz znaleźć pasję, która pochłonie Cię do reszty oraz poznać świetnych ludzi?Gdzie można zawrzeć ciekawe znajomości, jak nie podczas uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach? Poznajesz osoby nastawione na rozwój, od których możesz się uczyć, które mogą Cię inspirować i motywować do działania. Spotykasz się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, bo w końcu wybrały to samo wydarzenie co Ty, możesz dzielić się własnymi spostrzeżeniami i czerpać wiedzę od najlepszych.

konferencja-spinka-biznesu-1024x538

Spinka Biznesu

Spinka Biznesu to coroczna konferencja dla kobiet przedsiębiorczych organizowana przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych BIZOON. Największą wartością konferencji jest budowanie atmosfery JEDNOŚCI i wzajemnego ZAUFANIA wśród kobiet. Panele szkoleniowe są zróżnicowane i wartościowe merytorycznie, a samo podejście prelegentek wyróżnia chęć wymiany doświadczeń. Transfer wiedzy pomiędzy przedsiębiorczymi kobietami na różnym etapie rozwoju biznesu pozwala czerpać z doświadczenia i wzajemnie się inspirować.

Uczestniczkami są kobiety sięgające odważnie po swoje marzenia i dzielnie zmagające się z konfliktem ról społecznych. Wydarzenie zaszczycają goście specjalni, kobiety, które wyróżniają się sposobem prowadzenia swojego biznesu, a atmosfera wydarzenia sprzyja nawiązywaniu efektywnych relacji i wymianie wiedzy. Wydarzenie jest bezpłatne dla uczestniczek, TUTAJ trwają zapisy.

Weź udział w tegorocznej edycji, jeżeli:

  • uważasz się za kobietę przedsiębiorczą,
  • prowadzisz własny biznes lub zamierzasz go otworzyć,
  • chcesz nawiązać efektywne relacje biznesowe z innymi kobietami,
  • chcesz nawiązać relacje z markami, które kierują swoje usługi i produkty do kobiet i/lub biznesu,
  • chcesz poznać najnowsze trendy w biznesie i rozwoju osobistym,
  • poszukujesz inspiracji i wsparcia w prowadzeniu firmy,
  • chcesz spotkać się z kobietami podobnymi do Ciebie,
  • uważasz, że piękno i siła kobiety to nie tylko jej wygląd zewnętrzny,
  • chcesz się rozwijać, ale nie chcesz być niewolnikiem perfekcjonizmu,
  • potrzebujesz nowej energii do działania!

Data i miejsce: 18.11.2018 r., godz. 10:00 – 19:00;  multimedialna przestrzeń sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. T. Kościuszki 8a)

warsztat-pewności-siebie-Wrocław

Warsztat pewności siebie i asertywności

Warsztat dla osób, które chcą dokonać zmian w swoim życiu, związku, zmienić swój sposób myślenia lub zrozumieć co tak naprawdę dzieje się w ich życiu, że nie osiągają celów, które sobie założyli. Masz poczucie, że potrafisz powiedzieć “Nie”, wyrazić swoje zdanie i zawalczyć o swoje? A może odczuwasz trudność z obroną swoich granic i wyrażeniem poglądów, z którymi większość lub Twoi bliscy się nie zgadzają?

Warsztat asertywności i pewności siebie poprowadzi niezwykły aktor teatralny, który pomoże Ci wyjść ze swojej roli i spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Prawdziwa bomba wiedzy na temat budowania relacji, konstruktywnej komunikacji oraz prawdziwego, głębokiego porozumienia ze sobą i z innymi. Prawdziwy warsztat z aktorem da Ci potencjał, który będzie oddziaływał na Ciebie długo po pożegnaniu. Zarezerwuj miejsce i dołącz do wydarzenia na facebooku!

Data i miejsce: Wrocław; 20 października 2018, sobota,  11.00-17.00

Organizujesz wydarzenie? Napisz do nas!

Chcemy budować tę serię razem z Wami! Jeśli wiesz o ciekawym wydarzeniu w Twojej okolicy lub jesteś jego organizatorką i chciałabyś, żeby informacja dotarła do większego grona, napisz do nas na adres: wspolpraca@kobietyprzykawie.pl – artykuł będzie aktualizowany na bieżąco, do końca miesiąca, później pojawi się kolejny.

Poprzedni
Następny