grupa_instagram_2-1024x1024

Seep. to nowa aplikacja skierowana do świadomych odbiorców. Jako pierwsza w Polsce, łączy ze sobą trzy elementy, które przyciągają coraz to nowszych użytkowników.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zarówno grupy dyskusyjne poświęcone zainteresowaniom, mapa polecanych i chętnie odwiedzanych lokali oraz… element towarzyski, dzięki któremu możesz umówić się  na obiad w najlepszych, najczęściej polecanych lokalach.

jak-działa-aplikacja-seep-485x1024

Znajdź najlepszy lokal w okolicy!

Jeśli uwielbiasz spotykać się z przyjaciółmi, teraz możesz z łatwością wybrać najlepszy lokal w okolicy – zamiast szukania w internecie, zasięgania opinii na forach czy grupach dyskusyjnych, wystarczy, że naciśniesz jeden guzik – włączasz aplikację i do dzieła! Pomysły same do Ciebie przyjdą, Ty tylko podejmujesz ostateczną decyzję, gdzie chciałabyś się wybrać. Oprócz spotykania się z ludźmi kochasz jeść? To jeszcze lepiej, bo aplikacja seep. pomoże Ci znaleźć najlepsze lokale w Polsce – na pewno nie wyjdziesz głodny a do tego zjesz posiłek w doborowym towarzystwie.

To przede wszystkim narzędzie dla zdecydowanych, aktywnych osób, które cenią swój czas i chcą go wykorzystać w maksymalnie dobry sposób. Jak działa aplikacja seep.? Nic prostszego! Logujesz się i wyszukujesz miejsca na spotkania ze znajomymi, które są modne i rekomendowane przez innych. Co najlepsze, dzięki aplikacji możesz zamówić jedzenie z dostawą do pracy lub domu!

Twoja wyjątkowość rodzi się z pasji!

Kampania wizerunkowa marki brzmi: „Twoja wyjątkowość rodzi się z pasji” Poznaj  sześć niesamowitych Ambasadorek kampanii! Każda z nich jest zupełnie inna, każda z nich ma pasję!

  • Ania Nowak: Master Chef był furtką, która otworzyła świat kreacji w jej życiu. Kreuje nie tylko smak na talerzu, ale i w modzie. Dba o równowagę w życiu pamiętając, że rodzina to jej podstawa. Blogerka, styliska modowa i kulinarna, 33-letnia mama Antosia
  • Ola Korytowska: Modelka, która szła na wybiegach u topowych polskich projektantów. Na swoim koncie ma sesje dla światowych magazynów modowych. Wystąpiła w licznych kampaniach oraz teledyskach muzycznych. Pasjonatka mody, fotografii oraz podróży. Korzysta z życia na 100% i uważa, że wszystko w życiu jest możliwe. Żyje z pasją.
  • Brudna Heroina: Artystyczna dusza. Tatuaże, make-up i modeling – to rzeczy, przez które wyraża siebie. Popularność wykorzystuje do poruszania ważnych społecznie tematów. Nie istnieją dla niej kwestie tabu. Dla niej liczy się przede wszystkim człowiek. Jeśli uda się zmienić życie choćby jednej osoby to warto działać i być sobą.
  • Ania Zientalska: Dietetyczka kliniczna. Właścicielka cateringu dietetycznego – Żryj Zdrowo. Sama przygotowuje posiłki i układa plany żywieniowe. Sport to jej największa miłość. Uwielbia pomagać ludziom i zawsze mówi: Na zmęczenie psychiczne polecam zmęczenie fizyczne. Ludzie wokół to zdecydowanie jej energia. Każda zadowolona klientka to dla niej powód do dumy.
  • Magdalena Markiewicz: Trenerka, kaskaderka, ale przede wszystkim silna kobieta. Chociaż wiele razy upadała, nigdy nie opuściła jej ambicja i wytrwałość. Największą radość dają jej ludzie, ich energia i uśmiech. Realizuje siebie, pomagając innym pokonywać ich własne bariery. Jej motto, które przekazuje kobietom: Twoja siła to Twoje piękno.
  • Greta Ruta: Aktorka, studentka, podróżniczka. Jej największą pasją jest aktorstwo, przez które realizuje siebie. W każdej wolnej chwili podróżuje, a inspiracje do życia czerpie z nowych odkrytych

Aplikacja seep. coraz bardziej popularna!

Seep. działa w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. W ostanim czasie aktywność użytkowników wzrosła o ponad 30% – przybyło ponad 200 nowych grup tematycznych! Dołącz do nich i ciesz się nowymi możliwościami, jakie daje Ci aplikacja.

Artykuł Cię zainteresował? Sprawdź również: W Twoje życie wkradła się nuda? Czas na zmiany!

Poprzedni
Następny