Miesiączka powoli przestaje być tematem TABU. Coraz więcej kobiet szuka rozwiązań, które pomagają uzyskać komfort podczas trudnych dni. 

Rozwiązań jest sporo: tampony, podpaski, kubeczki menstruacyjne. Spełniają swoją rolę, jednak nie są tak do końca komfortowe w użyciu, a już na pewno nie są ekologiczne. Czy mamy jeszcze jakiś wybór?

TAK! Na rynku pojawiło się nowe ekologiczne rozwiązanie – majtki menstruacyjne. Producent na pierwszym miejscu stawia komfort i zadowolenie: “Wybierając majtki menstruacyjne Sis zapomnisz o bólu, dyskomforcie i nieprzyjemnym uczuciu, które towarzyszy przy stosowaniu innych środków higienicznych w trakcie okresu.”

bielizna-menstruacyjna-Sis-1024x683

Jak działa bielizna menstruacyjna Sis?

Przed pierwszym użyciem bieliznę należy namoczyć w zimnej wodzie przez około 20 minut lub wyprać, by bawełna nabrała odpowiedniej chłonności. Ważne, by robić to w maksymalnie 30 stopniach, najlepiej w trybie prania ręcznego.

Następnie, wystarczy założyć i nosić je podczas okresu, niezależnie od pory dnia, maksymalnie przez 12 godzin. 

Majtki wypłukujemy pod zimną wodą, po czym ponownie wkładamy do pralki, pierzemy i znów są gotowe do użycia! 

Dlaczego warto po nie sięgnąć?

 • zapomnisz o uczuciu dyskomfortu, 
 • zadbasz o własną wygodę – na 12 godzin zapomnisz, że masz okres,
 • zaoszczędzisz,
 • unikniesz niespodzianek – majtki menstruacyjne zawsze będą w Twojej szufladzie,
 • zadbasz o środowisko,
 • unikniesz reakcji alergicznych – majtki menstruacyjne są wykonane z bezpiecznych materiałów z certyfikatem OEKO-TEX,
 • pomożesz lokalnym biznesom – majtki menstruacyjne Sis są w 100% polskiej produkcji, od cięcia materiałów do ostatniego szycia,
 • nie będziesz musiała rezygnować z aktywności fizycznej, 
 • poczujesz się sexy. 

bielizna-menstruacyjna-Sis-1024x808

Koniec ze stereotypami!

Jak wyobrażamy sobie kobietę podczas “trudnych dni”? Smutną w workowatym swetrze i spodniach od piżamy, siedzącą przed telewizorem, nieumalowaną, nieuczesaną. Nie powielajmy stereotypów! Kobieta w “te dni” może czuć się równie pięknie jak w każdy inny dzień. Może czuć się atrakcyjna i zadbana… a zdecydowanie ułatwi to bielizna menstruacyjna Sis, dostępna w trzech wariantach: 

 • COMFY SIS
 • SEXY SIS
 • SPORTY SIS
majtki-menstruacyjne-Sis-683x1024

Czego NIE robić, żeby bielizna Sis jak najdłużej nam służyła?

 • nie zwijaj majtek Sis w kulkę,
 • unikaj zginania części absorbującej,
 • nie używaj opcji suszenia w pralce,
 • nie susz bielizny Sis na gorącym kaloryferze.

– “Marka Sis powstała na początku 2020 roku, oferując nowe, rewolucyjne rozwiązanie na okres. Nasze majtki zostały zaprojektowanie zgodnie z ideologią eko i zero-waste, dzięki czemu nie tylko chcemy poprawić komfort w trakcie okresu ale również zminimalizować zużycie plastiku i promować naturalne materiały.” – mówi Klaudia Kuźdub, założycielka marki Sis

Klaudia-Kuźdub-bielizna-menstruacyjna-Sis

– “Od dawna interesowałam się ciekawymi rozwiązaniami ekologicznymi oraz ze względu na moje odrobinę feministyczne poglądy cicho marzyłam o stworzeniu biznesu tworzonego od kobiet dla kobiet. Na pomysł stworzenia majtek menstruacyjnych polskiej produkcji, razem z moim wspólnikiem, wpadliśmy śledząc zagraniczne rynki, na których od kilku lat panuje prawdziwy „boom” na alternatywne rozwiązania na okres. 

Wiedząc, że w Polsce wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa używania podpasek i tamponów postanowiliśmy stworzyć markę majtek menstruacyjnych, która nie tylko będzie cechować się doskonałym działaniem, ale również dobrze wyglądać i podkreślać kobiecą osobowość. Tak, po niecałym roku pracy i owocnej współpracy z francuską projektantką mody powstała marka Sis Underwear, która (mam nadzieję) podbije serca polskich dziewczyn i kobiet, będzie promować ideologie eco i zero waste a jednocześnie przełamie tabu związane z okresem.”

Bieliznę menstruacyjną SIS kupisz na sisunderwear.pl 

Temat Cię zainteresował? Sprawdź również:

 

 1. Moda kobieca i modne stylizacje męskie, czyli co w każdej szafie być powinno?

 

 

 

Poprzedni
Następny