heart-762564_960_720 Kto powiedział, że singielki nie mogą świętować Walentynek? Jeśli nie lubisz tego dnia i na samą myśl o zakochanych parach, patrzeniu sobie w oczy i miłych słówkach, wolałabyś nie wychodzić z domu… czas zmienić nastawienie! To dzień pełen miłości i radości, może warto spojrzeć na to trochę inaczej?

Oczywiście, możesz powiedzieć, że uczucia powinno się okazywać każdego dnia i to nie tylko w stosunku do partnera, ale także rodzinie i przyjaciołom. To prawda! Warto jednak potraktować ten dzień, jako okazję do przypomnienia sobie o tym, czym tak naprawdę jest miłość, czy okazujemy sobie ciepło każdego dnia, czy uśmiechamy się do innych. To też świetny pretekst do tego, żeby zadbać o siebie, odpocząć i zrelaksować się!

Walentynki z przyjaciółkami

Nie masz chłopaka? Ale masz przyjaciółki! Razem na pewno coś wymyślicie. Być może wspólne wyjście, wypad do kina lub na pizzę? A może spotkanie w domowym zaciszu? Wystarczy, że każda z Was przyniesie “coś na ząb”, włączycie ciekawy film lub dobrą muzykę i świetna zabawa gotowa! Macie cały wieczór na to, żeby poplotkować o każdym mężczyźnie na tej planecie.

Domowe SPA

Płatki róż i świece? Jasne, że tak! Tym razem jednak, we własnej łazience. Zrób sobie domowe spa, zapal świece zapachowe, wlej do wody pachnące olejki, wsyp płatki kwiatów. Odpręż się i zrelaksuj, nałóż na twarz maseczkę. Nie dość, że poczujesz się jak nowonarodzona, to jeszcze Twoja skóra na pewno Ci za to podziękuje!

Odwiedziny u rodziny

Może warto odwiedzić kogoś z rodziny, kogo dawno nie widziałaś. Kogoś, kto tego dnia może być sam i chętnie porozmawia przy dobrej kawie. Na pewno ucieszy się na Twój widok!

Zrób sobie prezent

Nic tak nie poprawia humoru, jak zakupy! Wybierz się na zakupy i kup sobie coś fajnego! Zrób sobie walentynkowy prezent. Może jakaś sukienka? Buty? Nowy płaszcz? Na pewno będzie w czym wybierać!

Wykorzystaj ten czas efektywnie

Poczytaj książki, zrób coś nowego, wypróbuj ciekawy przepis. Postaw na aktywność fizyczną – niekoniecznie musisz iść na siłownię! Ćwiczyć możesz również w domowym zaciszu. Dla lepszych efektów możesz zaopatrzyć się w matę gimnastyczną, gumy do ćwiczeń czy skakankę. Niech ten dzień przyniesie Ci wiele szczęścia i radości! I pamiętaj, pozytywne nastawienie to podstawa!

Poprzedni
Następny