thumbnail_KATOWICE_obrazek_KWIECIEŃ

Nadchodzi prawdziwe święto dla ciała i zmysłów! W sobotę, 27 kwietnia w Katowicach, będą miały miejsce wiosenne Ekotyki. Na górnym Śląsku to największe wydarzenie dedykowane naturalnej pielęgnacji.

27 kwietnia w Galerii Szyb Wilson w Katowicach, pojawią się wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na surowcach naturalnych. Jeśli jesteś zwolenniczką kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach oraz zdrowych detergentów, naturalnych świec i ekoakcesoriów, tego dnia, nie może Cię zabraknąć!

Odkryj moc naturalnych kosmetyków!

Kolorowe, ręcznie wykonane mydełka, owocowe peelingi, pachnące olejki do ciała, kremy i balsamy nawilżające oraz naturalne mikstury, czekają na odkrycie! Jeśli chcesz poznawać nowości, sprawdzić produkty przed zakupem, ważne jest dla Ciebie, żeby kosmetyk móc dotknąć, powąchać i wypróbować na własnej skórze, będziesz miała ku temu okazję. Ekotyki w Katowicach, to również możliwość spotkania się z twórcami kosmetyków naturalnych oraz skorzystania z porad dotyczących kosmetyki i doboru produktów odpowiednich dla Ciebie.

Zrzut-ekranu-2019-04-14-o-21.05.36

Weź udział w warsztatach i korzystaj z promocji!

Ekotyki w Katowicach, to również możliwość skorzystania z rabatów, wyjątkowych promocji i ofert specjalnych. Tego dnia, na miejscu, pojawi się 90 wystawców z całej Polski, oprócz porad indywidualnych, będziesz miała okazję skorzystania z kreatywnych warsztatów. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, będzie możliwość skorzystania z foodtrucków ze zdrowym jedzeniem. Zadbaj o siebie naturalnie i weź udział w wydarzeniu! Wstęp na targi jest bezpłatny.

data: sobota, 27 kwietnia w godzinach 11:00-18:00

miejsce: Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii. Jeśli Ty także chciałabyś zamienić swoje kosmetyki na naturalne lub po prostu zapoznać się z produktami dostępnymi na rynku, weź udział w spotkaniu, skorzystaj z porad specjalistów i zacznij świadomie dbać o siebie. Podaruj swojej skórze to, co najlepsze, baw się, testuj, odkrywaj.

 

Poprzedni
Następny