Facebook-banner-nowy-2 Jeśli chcesz dołączyć go grona przedsiębiorczych kobiet i dowiedzieć się więcej na temat inwestowania, nie może Cię zabraknąć na Konferencji Kobiet Inwestorek, która odbędzie się już w listopadzie!

Zadbaj o siebie i przyszłość swojej rodziny, to może być pierwszy krok do lepszego jutra. Dobra wiadomość: żeby dołączyć do wydarzenia, nawet nie musisz wychodzić z domu, ponieważ Konferencja Kobiet Inwestorek odbędzie się online. Niezależnie od tego z której części świata jesteś, możesz wziąć udział.

Kopia-Marta-1-192x300

W tym szczególnym czasie chciałam powiedzieć, że jestem z Wami, czy jesteście wierzące czy nie, czy mieszkacie w Polsce, czy w Niemczech, czy w UK, a może w innym zakątku świata. Wszystkie walczymy o to, żeby nasz głos był wreszcie słyszalny. Chcemy być widoczne i choć trochę zacząć zmieniać ten świat na bardziej przyjazne miejsce do życia.” – mówi Marta Marta Duda, seryjna inwestorka w nieruchomości. 

„Właśnie teraz najważniejsze jest to, żeby kobiety wzrastały zarówno od strony duchowej, jak i materialnej. Nigdy wcześniej w historii niezależność nie była aż tak ważna jak teraz. Głośno krzyczymy o tym, że rządy nie są nasze, że nas nie wspierają, że nie mówią naszym głosem. Chcemy mieć poczucie wolności, decydować o tym, gdzie mieszkamy, co robimy i kiedy.” – dodaje.

Zachowaj równowagę!

Idea bardzo do nas przemawia! Organizatorki dążą do zintegrowania oraz wsparcia duchowego kobiet, w obszarze przedsiębiorczości. Każda z prelegentek jest specjalistką w swojej dziedzinie. Inwestują w dobra materialne takie jak nieruchomości, akcje czy coraz głośniejsze w ostatnim czasie kryptowaluty.

„28 i 29 listopada spotykają się po prostu kobiety, które postanowiły swój los wziąć w swoje ręce. Chcemy je poznać, nauczyć jak inwestować, rozwijać się duchowo. Prelegentki są wybitnymi specjalistkami w swoim dziedzinach. Są znane i lubiane, i co najważniejsze- pomagają kobietom na całym świecie.” – mówią organizatorki.

IMG_20200524_155552_767-300x300

„W ciągu dwóch dni skupimy się na kreowaniu celów, pokonywaniu barier w inwestowaniu, nauczymy się kreatywnie zarabiać i dowiemy się, jakie inwestycje są obecnie najbezpieczniejsze. Autorytety takie jak Gosia Górna, czy Celestyna Osiak powiedzą o duchowym rozwoju, który jest często iskra zapalną do poprawy jakości życia czy skalowania inwestycji służących dobru świata. Ilona Felicjańska natomiast opowie nam o alchemii kobiecości.” – mówi Małgorzata Szwed, współorganizatorka i panelistka konferencji.

„Niewątpliwie dodatkową wartością jest fakt, że podczas konferencji porozmawiam z Karoliną Szymczyk, założycielką popularnej na Wyspach grupy Zaradni Polacy w UK, seryjnej przedsiębiorczyni, która zdradzi nam praktyczne sposoby na zarabianie zgodne z pasjami, będąc mamą i nie wychodząc z domu i zacząć realizować zamówienia np. dla Diora. Nie mogę się też doczekać wykładu Kasi Łanuchy, która jest specjalistką od komunikacji międzynarodowej, a życie i prowadzenie biznesu w multikulturowej społeczności bywa naprawdę zaskakujące i pełne wyzwań. Takich wykładów i tylu autorytetów kobiecych nie było nigdy wcześniej na jednej przestrzeni!” – dodaje Małgorzata.

Kolejna prelegentka – Daria Gaca pokaże, jak można inwestować w kryptowaluty, a Dr Anna Smolińska nauczy inwestowania m.in. na giełdzie. Marta Duda natomiast zdradzi sekrety inwestowania w nieruchomości, udowadniając, że proces wcale nie jest taki skomplikowany i dostępny dla większości kobiet, a dający pewność i zabezpieczenie na przyszłość.

W pełni ciesz się sukcesem

Ważne, by dobra materialne szły w parze z rozwojem duchowym. W końcu, jeśli nie ma równowagi w życiu, jeśli któryś z obszarów jest przez nas zaniedbany to nie możemy w pełni cieszyć się sukcesem. O tym doskonale wiedzą uczestniczki wydarzenia! Bogactwo niewiele znaczy, jeśli dzięki niemu nie możesz pomagać innym lub jeśli nie masz się nim z kim dzielić. Kiedy zyskujesz więcej dla siebie, możesz sprawić radość innym! Możesz ulepszać świat, sprawiać, by był lepszy dla ludzi.

Ania-Smolinska Kto może wziąć udział w konferencji?

Każda kobieta, która chce o od życia czegoś więcej. Niezależnie od tego czy jesteś singielką, mężatką, mamą, jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i zadecydować o przyszłości, pozostaje tylko wysłać zgłoszenie.

„Zapraszam Cię zatem na to spotkanie podszyte miłością, poczuciem wspólnoty, gdzie nie będziesz oceniania, do niczego namawiana, po prostu spędzisz czas z kobietami pełnymi energii i pomysłów na życie, bo niczego nie musisz, a możesz tak wiele!” – dodaje na koniec Marta Duda.

Konferencja Kobiet Inwestorek odbędzie się online, 28 i 29 listopada na platformie Zoom o godz. 10.00.

Bilety i najnowsze promocje są dostępne na stronie: Konferencja kobiet inwestorek

Partnerami konferencji zostali: Lejdiz Online, Women in the World, blog Kobieta Inwestuje, Cryptodaria, portal Feszyn.com. Kontakt dla partnerów i panelistów zainteresowanych przyszłymi edycjami: info@martaduda.com lub sukcesjestkobieta@gmail.com

Następny