
Nowość na rynku! Jak działa aplikacja Seep?
Seep. to nowa aplikacja skierowana do świadomych odbiorców. Jako pierwsza w Polsce, łączy ze sobą trzy elementy, które przyciągają coraz to nowszych użytkowników.
Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zarówno grupy dyskusyjne poświęcone zainteresowaniom, mapa polecanych i chętnie odwiedzanych lokali oraz… element towarzyski, dzięki któremu możesz umówić się na obiad w najlepszych, najczęściej polecanych lokalach.
Znajdź najlepszy lokal w okolicy!
Jeśli uwielbiasz spotykać się z przyjaciółmi, teraz możesz z łatwością wybrać najlepszy lokal w okolicy – zamiast szukania w internecie, zasięgania opinii na forach czy grupach dyskusyjnych, wystarczy, że naciśniesz jeden guzik – włączasz aplikację i do dzieła! Pomysły same do Ciebie przyjdą, Ty tylko podejmujesz ostateczną decyzję, gdzie chciałabyś się wybrać. Oprócz spotykania się z ludźmi kochasz jeść? To jeszcze lepiej, bo aplikacja seep. pomoże Ci znaleźć najlepsze lokale w Polsce – na pewno nie wyjdziesz głodny a do tego zjesz posiłek w doborowym towarzystwie.
To przede wszystkim narzędzie dla zdecydowanych, aktywnych osób, które cenią swój czas i chcą go wykorzystać w maksymalnie dobry sposób. Jak działa aplikacja seep.? Nic prostszego! Logujesz się i wyszukujesz miejsca na spotkania ze znajomymi, które są modne i rekomendowane przez innych. Co najlepsze, dzięki aplikacji możesz zamówić jedzenie z dostawą do pracy lub domu!
Twoja wyjątkowość rodzi się z pasji!
Kampania wizerunkowa marki brzmi: „Twoja wyjątkowość rodzi się z pasji” Poznaj sześć niesamowitych Ambasadorek kampanii! Każda z nich jest zupełnie inna, każda z nich ma pasję!
- Ania Nowak: Master Chef był furtką, która otworzyła świat kreacji w jej życiu. Kreuje nie tylko smak na talerzu, ale i w modzie. Dba o równowagę w życiu pamiętając, że rodzina to jej podstawa. Blogerka, styliska modowa i kulinarna, 33-letnia mama Antosia
- Ola Korytowska: Modelka, która szła na wybiegach u topowych polskich projektantów. Na swoim koncie ma sesje dla światowych magazynów modowych. Wystąpiła w licznych kampaniach oraz teledyskach muzycznych. Pasjonatka mody, fotografii oraz podróży. Korzysta z życia na 100% i uważa, że wszystko w życiu jest możliwe. Żyje z pasją.
- Brudna Heroina: Artystyczna dusza. Tatuaże, make-up i modeling – to rzeczy, przez które wyraża siebie. Popularność wykorzystuje do poruszania ważnych społecznie tematów. Nie istnieją dla niej kwestie tabu. Dla niej liczy się przede wszystkim człowiek. Jeśli uda się zmienić życie choćby jednej osoby to warto działać i być sobą.
- Ania Zientalska: Dietetyczka kliniczna. Właścicielka cateringu dietetycznego – Żryj Zdrowo. Sama przygotowuje posiłki i układa plany żywieniowe. Sport to jej największa miłość. Uwielbia pomagać ludziom i zawsze mówi: Na zmęczenie psychiczne polecam zmęczenie fizyczne. Ludzie wokół to zdecydowanie jej energia. Każda zadowolona klientka to dla niej powód do dumy.
- Magdalena Markiewicz: Trenerka, kaskaderka, ale przede wszystkim silna kobieta. Chociaż wiele razy upadała, nigdy nie opuściła jej ambicja i wytrwałość. Największą radość dają jej ludzie, ich energia i uśmiech. Realizuje siebie, pomagając innym pokonywać ich własne bariery. Jej motto, które przekazuje kobietom: Twoja siła to Twoje piękno.
- Greta Ruta: Aktorka, studentka, podróżniczka. Jej największą pasją jest aktorstwo, przez które realizuje siebie. W każdej wolnej chwili podróżuje, a inspiracje do życia czerpie z nowych odkrytych
Aplikacja seep. coraz bardziej popularna!
Seep. działa w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. W ostanim czasie aktywność użytkowników wzrosła o ponad 30% – przybyło ponad 200 nowych grup tematycznych! Dołącz do nich i ciesz się nowymi możliwościami, jakie daje Ci aplikacja.
Artykuł Cię zainteresował? Sprawdź również: W Twoje życie wkradła się nuda? Czas na zmiany!
Jakoś nie przepadam za modnymi lokalami. Wolę kameralne miejsca.
To użytkownicy wybierają i oceniają lokale, także „najmodniejszy”, wcale nie musi znaczyć „najbardziej nowoczesny” – polecana może być niewielka klimatyczna knajpka, gdzie ludzie po prostu lubią przebywać. 🙂
Natknęłam się kiedyś na tę aplikację i proszę – cały post o niej. Może kiedyś ją wypróbuję.
Fajnie, że wstrzeliłam się z artykułem. 🙂 Jak wypróbujesz, to podziel się swoją opinią! 🙂
Oczywiście, że ją wypróbuje! Uwielbiam takie nowinki! Zawsze mam problem z wyborem miejsca do spotkań z przyjaciółmi jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o wystrój i obsługę nie mówiąc o jedzeniu 🙂
Czasem mamy problem z wyborem lokalu w miejscowości, w której mieszkamy, a co dopiero, kiedy jesteśmy w obcym mieście i nie wiemy gdzie się ruszyć. 🙂 Wtedy aplikacja może nam przyjść z pomocą.
Fajny pomysł ale ja naszczęście mieszkam na wsi i nie potrzebne mi takie udogdnienia.
W takim razie polecam grupy zainteresowań – dzięki tej aplikacji można rozwijać pasje i poznawać nowe, ciekawe osoby. 🙂
Mieszkam w mieście gdzie nie dużo się zmienia. Mamy z mężem swoje ulubione miejsca, niekoniecznie popularne. Wczoraj pilismy wino w schowanej kawiarni, gdzieś między kamieniami. Pusto, cicho, kameralne. Tylko my dwoje, świece i hamaki.
W takim razie to Wy moglibyście polecać lokale innym. 🙂
Ja za to uwielbiam korzystać z takich podpowiedzi kiedy jestem na jakiejś wycieczce.
Chętnie kiedyś wypróbuję tę aplikację, może to coś dla mnie. 🙂
Warto ułatwiać sobie życie za pomocą takich nowości. 🙂
Wszystko dobrze tylko mam wątpliwości co do oceny dokonywanej przez internautów, wystarczy spojrzeć na najczęściej oglądane teledyski na YouTube, w czołówce sama szmira.
Teledyski czy nagrania video to moim zdaniem zupełnie inna sprawa – w przypadku jedzenia myślę (wręcz mam nadzieję!), że oceny są bardziej racjonalne. 🙂
Ciekawa jestem co znalazłabym w okolicy.
Wypróbuj. 🙂 Jeśli aplikacja Ci się nie spodoba, zawsze możesz usunąć. 🙂
Hmm ciekawa sprawa ale ja taka aż aktywna (poza swoją zagrodą ) to nie jestem więc na tym etapie życia nie dla mnie
Może znalazłabyś nowe, ciekawe miejsca w swojej miejscowości? 🙂
Jeszce nie miałam okazji korzystać, ale pewnie sobie zainstaluję.
Napisz jak wypróbujesz. Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii. 🙂
Tyle teraz aplikacji różnego typu, że można się pogubić. Dobrze, że tą przybliżyłam, bo jest fajna, a jeszcze o niej nie słyszałam.
W tej aplikacji jest wszystko w jednym: grupy zainteresowania, polecane lokale, możliwość nawiązania nowych znajomości… warto wypróbować. 🙂
Bardzo ciekawy pomysł, czasem chce się gdzieś wyjść, a nie wiadomo, gdzie.
O właśnie! Wtedy wystarczy uruchomić aplikację i gotowe! 🙂
Fajna sprawa, ale u mnie na wsi to jest jeden lokal 😀
A podróżujesz? Może przydałaby się w innych miejscowościach, w których nie masz jeszcze rozeznania? 🙂
Fajna aplikacja. Wciaz problem z wyborem knajpy
Szczególnie, jeśli jest się w obcym mieście. 🙂
Jak na razie pierwszy raz spotykam się z tą aplikacją. nie miałam o niej świadomości aż do dziś. dziękuję, może się skuszę i wypróbuje.
Jak przetestujesz to napisz jak się i Ciebie sprawdza. 🙂
Jeszcze z niej nie korzystałam, trzeba bedzie pobrac i sprawdzic jak sie sprawdza u mnie 🙂
Napisz, jak zainstalujesz. 🙂
Nie korzystałam jeszcze, ale może się skuszę 🙂
Jak zainstalujesz to napisz, jestem ciekawa Twojej opinii. 🙂
Nie słyszałam o tej aplikacji
Fajna. Ja natomiast mam taki problem, że jak zainstaluję na telefonie za dużo aplikacji o dziwnych nazwach, to potem nie pamiętam do czego która jest 😉
Pierwszy raz słyszę o tej aplikacji