Nasza historia

Cześć! Tu Ania i Ewelina. Poznałyśmy się w Krakowie podczas pracy nad realizacją jednego z programów telewizyjnych. Szybka kawa i chwila rozmowy na korytarzu to czasami jedyna przerwa, na jaką mogłyśmy sobie pozwolić w ciągu długich godzin pracy. Nie był to lekki kawałek chleba, ale dostałyśmy tam cenną lekcję. Nauczyłyśmy się, że nawet w najtrudniejszych momentach wsparcie i motywacja od bliskiej osoby potrafią zdziałać cuda. Po kilku miesiącach nasze drogi się rozeszły – jedna z nas przeprowadziła się do Warszawy, a druga została w Krakowie, jednak nie sprawiło to, że przestałyśmy ze sobą rozmawiać. Wręcz przeciwnie, mogłyśmy pozwolić sobie na dłuższe i spokojniejsze spotkania – przy kawie. Raz w Krakowie, raz w Warszawie. Dzięki nim narodził się pomysł, żeby założyć ten portal – miejsce w sieci stworzone przez kobiety dla kobiet. Naszym celem jest zbudowanie społeczności czytelniczek, które się wspierają, motywują i inspirują, a codziennie problemy przekuwają w wyzwania.

Nasz Zespół

Anna Szuba – socjolog, dziennikarka i ekspert ds social media. Autorka bloga www.kosmetykiani.pl. Jest zwolenniczką work-life balance i zdrowego, aktywnego trybu życia. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca, wolny czas spędza w gronie najbliższych. Ważny jest dla niej rozwój osobisty, poszerzanie horyzontów i świadome podejmowanie decyzji. Stara się odnajdywać szczęście w codziennych czynnościach, takich ja kawa z przyjaciółką. Najlepiej Cafe Latte.

Ewelina Miszczuk – filolog i dziennikarka telewizyjna, która postanowiła swoje doświadczenie przenieść na własne miejsce w sieci. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, szczególnie, jeśli inspirują innych i zarażają swoją pasją. Wierzy w to, że możemy osiągnąć wszystko, co tylko chcemy, wystarczy tylko działać! Jest przekonana, że w kobietach jest siła, trzeba ją tylko uwolnić. Lubi podróże, thrillery i tajską kuchnię. Nie rozpoczyna dnia bez porannej kawy. Najbardziej lubi Chai Latte.